Od 1.1.2018 je kancelář P3D nově na adrese Tržní 162, Česká Lípa

Reality / nemovitosti p3d.cz

Zařídíme vše profesionálně, praxe v realitách od roku 2008.
ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI PRO DĚDICKÉ ŘÍZENÍ
ZAŘÍDÍME VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ A PRÁVNÍ SERVIS.

Najděte si svou nemovitost

vyberte si >>

Nenašli jste požadovanou nemovitost? Zkuste upravit výběr nemovitosti nebo se podívejte na seznam všech nabízených nemovitostí.

Prodej: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Pronájem: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Prodej bytu 3+1+L  v České Lípě. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1+L v České Lípě.

Byt v OV, 3.podlaží, sídliště Špičák, ul. Dukelská. Rozloha 70,30m2. Koupelna a WC zděné v udržovaném původním stavu. Kuchyň s novější kuchyňskou linkou a spotřebiči, zaveden plyn. Byt má plastová okna, lodžie je zateplená. Dům je zateplený, má novou střechu a nové stoupačky, revitalizovaný výtah. Zbývá revitalizace chodby a schodiště. Rekonstrukce domu byly financované úvěrem, který bude v květnu 2022 splacený. Byt bude volný dle dohody.
Číslo zakázky: 969

Cena: 3 190 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RL Více informací
Prodej stavebního pozemku v Dubé, Českolipsko. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku v Dubé, Českolipsko.

Prodej stavebního pozemku pro výstavbu rodinného domu. Skládá se ze čtyř pozemků o celkové ploše 806m2. Podle platného Územního plánu města Dubá jsou pozemky v katastrální území Dubá, zařazeny do kategorie plochy smíšené obytné – městské. Pozemek je rovinatý a část svažitý s dvěma pískovcovými sklepy. Na pozemku je studna. Příjezdová cesta obecní. V obci je veškerá občanská vybavenost. Autobusová zastávka v blízkosti. Česká Lípa cca 20min. , Praha cca 70min. Mladá Boleslav cca 40min. jízdy autem.
Číslo zakázky: 968

Cena: 990 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
PRODEJ LESNÍHO POZEMKU ve Ždírci, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ LESNÍHO POZEMKU ve Ždírci,

pozemky mezi Dubou a Doksy na Českolipsku. Celková rozloha 14 327m2. Jedná se o soubor šesti pozemků. Část pozemků na sebe navazuje a tvoří celek. Pozemky jsou rovinaté. Les je převážně jehličnatý – borovice a smrky, stáří lesa je okolo 30ti až 60ti let.
Číslo zakázky: 961

Cena: 40,- Kč /m2 Více informací
PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU ve Volfarticích, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Rezervováno - PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU ve Volfarticích,

pro výstavbu rodinného domu nebo chaty. Pozemek o velikosti 854m2. Místo je velmi příjemné, klidné. V okolí nové rodinné domy. Pitná voda z obecního vodovodu a elektřina v blízkosti pozemku, pro odpad je možné vybudovat čističku odpadních vod, možnost dotace od obce. Pozemek je rovinatý, travnatý s krásným výhledem. V obci je občanská vybavenost, škola, školka. Autobusová zastávka v blízkosti. Česká Lípa cca 10min jízdy autem.
Číslo zakázky: 951

Cena: 1 300 000,- Kč CENA BEZ PROVIZE A PRÁVNÍHO SERVISU Více informací
Prodej stavebního pozemku v hezké lokalitě ve  Skalici  u České Lípy. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku v hezké lokalitě ve Skalici u České Lípy.

Jedná se o pozemek velikost 407m2, ostatní plocha, vedený v územním plánu pro venkovskou zástavbu. Pozemek je z rovinatý na vyvýšeném místě, nehrozí povodně. Na pozemku je sklep, vytesaný ve skále. K pozemku vede obecní cesta. Elektřina a vodovod v blízkosti. V obci pošta, restaurace, obecní úřad, obchod, dvě školy, školka. Od pozemku cca 10min vlakové nádraží, autobusová zastávka 5min. Velmi dobré vlakové a autobusové spojení. Vzdálenost autem Česká Lípa cca 11min. , Nový Bor cca 5min. Příjemné a klidné místo.
Číslo zakázky: 931

Cena: 399 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej 2+kk L, sídliště Lada, Česká Lípa, osobní vlastnictví Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Prodej

Rezervováno - Prodej 2+kk L, sídliště Lada, Česká Lípa, osobní vlastnictví

Prodej bytu v osobním vlastnictví s lodžií v ul. Lomená ve 2. podlaží panelového domu. Celková rozloha 46,39m2. V bytě je kuchyňská linka, sporák, barový pult. Koupelna umakartové jádro. Okna jsou plastová. Měsíční platby bez elektřiny činí 3368,-Kč. Dům je zateplený, udržovaný a čistý, celkově revitalizovaný. PENB F. V blízkosti domu je nákupní centrum, autobusová zastávka, škola, školka. Příjemné a klidné prostředí. Volný od 1.11.2021.
Číslo zakázky: 795

Cena: 1 990 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej zavedeného penziónu, Českolipsko. Liberecký kraj / Komerční objekty / Prodej

Prodej zavedeného penziónu, Českolipsko.

Prodej zavedeného penziónu – možnost převzetí i s nasmlouvanými zakázkami. V krásné malebné krajině Českolipska v blízkosti Holan nabízíme k prodeji zavedený penzion od roku 1993. Možnost převzetí i s nasmlouvanými zakázkami. Kapacita 83 lůžek. Objekt se dělí na hlavní budovu – zrekonstruovaný bývalý historický statek, a novou moderní přístavbu. Obě budovy jsou propojené. + samostatně stojící stavba se staročeskou jizbou 50os, krytou terasou, grilem 35 míst a třemi apartmány. Celková plocha pozemku 4421m2. Okolí louky, lesy, rybníky.
Číslo zakázky: 785

Cena: 15 000 000,- Kč včetně právního servisu a provize RK, cena k jednání Více informací
PRODEJ POZEMKU ve Volfarticích, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ POZEMKU ve Volfarticích,

prodej stavebního pozemku pro rekreaci, k výstavbě malého domku či chaty. Pozemek o velikosti 632m2. Místo je velmi příjemné, klidné. V okolí nové rodinné domy. Pitná voda z obecního vodovodu a elektřina jsou v blízkosti pozemku, pro odpad je možné vybudovat čističku odpadních vod, možnost dotace od obce. Pozemek je rovinatý, travnatý s krásným výhledem. V obci je občanská vybavenost, škola, školka. Autobusová zastávka v blízkosti. Česká Lípa cca 10min jízdy autem.
Číslo zakázky: 970

Cena: 790 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 3+kk s lodžií, Praha - Háje. Hlavní město Praha / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+kk s lodžií, Praha - Háje.

Družstevní byt 65 m2 v 6.NP. V bytě proběhla náročná, kompletní rekonstrukce před cca.7mi lety. Lodžie 7m2, zasklená. Okna jsou plastová. Topení vlastní kotelna v domě.Dům zateplený a kompletně revitalizovaný. Veškeré rekonstrukce byly provedeny financováním z vlastních zdrojů družstva bez navyšování plateb členům družstva. Měsíční platby činí 4228,-Kč, z toho cca. 1400,-Kč tvoří fond oprav a provozní fond. Financování koupě úvěrem pomůžeme zařídit.
Číslo zakázky: 967

Cena: 7 200 000,- Kč cena obsahuje právní servis aprovizi RK, cena k jednání Více informací
Prodej domu v obci Jezvé, Českolipsko. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Jezvé, Českolipsko.

Dům v krásné lokalitě malé obce, obklopené lesy a přírodou. Výhodná poloha asi 7km od České Lípy směrem na Děčín. Jedná se o jednopodlažní stavbu s obytným podkrovím, dispozice 3+1, napojenou na elektřinu a vodovodní řád, odpady veřejná kanalizace. Vytápěníkrbovými kamny s výměníkem z r. 2015. Dílčí rekonstrukce z roku 2010. Okna plastová. Pozemek je oplocený se 2mi předzahrádkami, zahradou s pergolou, posezením,grilem a větší zahradou s ovocnými stromy a potůčkem. Příjezd k chalupě je po zpevněné cestě, možnost parkování auta před domem.
Číslo zakázky: 963

Cena: 3 990 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
PRODEJ LESNÍHO POZEMKU ve Ždírci, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ LESNÍHO POZEMKU ve Ždírci,

prodej lesního pozemku mezi Dubou a Doksy na Českolipsku. Celková rozloha 17 713m2. Jedná se o soubor navazujících pozemků, které tvoří celek. Na jednom z pozemků dříve stál dům. Nyní je to již zbořeniště, ale zbyly zde pískovcové sklepy a studna. Na pozemku již není bohužel znovu možné postavit dům, pouze stavby pro lesní hospodářství nebo myslivost. Pozemek je rovinatý. Les je převážně listnatý a smíšený.
Číslo zakázky: 962

Cena: 990 000,- Kč včetně právního servisu a provize RK. Více informací
Prodej bytu 3+kk v České Lípě, Dubická ul..Rekonstruovaný. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Rezervováno - Prodej bytu 3+kk v České Lípě, Dubická ul..Rekonstruovaný.

Byt po rekonstrukci ve zvýšeném přízemí cihlového domu, vhodný především jako dobrá investice.Velmi nízké náklady,fond oprav 1191,-Kč. Poloha domu je v blízkosti industriální zóny města, kde je zájem o pronájem bytů pracujícími v této zóně. Vzhledem k pořizovací ceně a nízkým nákladům, by mohl být z pronájmu zajímavý výnos. Byt má velkou obytnou kuchyň, která může sloužit jako obývací pokoj s kuchyňským koutem. Každý pokoj má vlastní vchod.Koupelna prostorná,zděná s vanou.Vytápění vlastním elektrokotlem. Plastová okna.Zahrada a parkoviště u domu.
Číslo zakázky: 959

Cena: 2 100 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací

Nenašli jste požadovanou nemovitost? Zkuste upravit výběr nemovitosti nebo se podívejte na seznam všech nabízených nemovitostí.

reality p3d s.r.o.
Renáta Petříková, jednatelka
Tel: +420 603 158 961, e-mail: reality(zavináč)p3d.czLogo Reality P3D
Tržní 162, Česká Lípa
IČO 287 34 203

2009 grafika a web
www.esluzby.net

Realitní kancelář reality p3d s.r.o. je členem
DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR.člen DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR

Gaudens - cetrifikovaný makléř