Od 1.1.2018 je kancelář P3D nově na adrese Tržní 162, Česká Lípa

Reality / nemovitosti p3d.cz

Zařídíme vše profesionálně, praxe v realitách od roku 2008.
ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI PRO DĚDICKÉ ŘÍZENÍ
ZAŘÍDÍME VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ A PRÁVNÍ SERVIS.

Najděte si svou nemovitost

vyberte si >>

Nenašli jste požadovanou nemovitost? Zkuste upravit výběr nemovitosti nebo se podívejte na seznam všech nabízených nemovitostí.

Prodej: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Pronájem: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Prodej bytu 3+1+L v České Lípě, atypický, dva sklepy. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1+L v České Lípě, atypický, dva sklepy.

Atypický byt v osobním vlastnictví s výměrou 78,90m2. Byt je zvětšený o bývalou společnou chodbu, která je nyní propojena s bytem. Dále k bytu patří dva sklepy z toho větší má výměru 10m2, druhý je klasická kóje. Byt je na sídlišti Špičák v ul. Hradecká, 8. podlaží jedenáctipodlažního panelového domu. Byl rekonstruovaný, je tedy možné zde bez nutných úprav a nákladů ihned bydlet. Byly vyměněny dveře, zárubně, podlahy, kuchyně, koupelna, rozvody elektřiny v mědi, odpady i přívod vody v plastu. Byt má zasklenou lodžii. Okna jsou plastová. Dům má dva výtahy, je revitalizovaný, zateplený, bez úvěru.
Číslo zakázky: 1023

Cena: 3 100 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej rodinného domu v Jablonném v Podještědí. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej rodinného domu v Jablonném v Podještědí.

Dispozice 4+1, možno i jako 5+1 se zahradou v části Česká Ves. Dům je od roku 2018 postupně rekonstruovaný a zbývá ještě rekonstrukci dovést do konce. V přízemí je kuchyň, obývací pokoj, prostory pro dílnu nebo další obytnou místnost, koupelna, samostatné WC, prádelna. V patře jsou dva pokoje s možností rozdělení na tři.Okna nová, plastová, izolační trojsklo. Topení centrálním kondenzačním kotlem nebo krbovými kamny s rozvody do radiátorů, je funkční, instalované v r.2020. Rozvody elektřiny nové, rozvody vody a odpadu také nové. Střecha nová, plechová krytina, je zateplená. Komíny nové, vyvložkované.
Číslo zakázky: 1022

Cena: 4 200 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 1+1, Stráž pod Ralskem, ul. Máchova, vhodný i jako investice. Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Prodej

Prodej bytu 1+1, Stráž pod Ralskem, ul. Máchova, vhodný i jako investice.

Byt s bezbariérovým přístupem,ve 3.podlaží panelového domu. V bytě bydlí slušná paní, důchodkyně, která je spolumajitelkou bytu a na základě nájemní smlouvy by ráda v bytě zůstala dále. Pokud o byt s nájemnicí zájem ze strany kupujícího nebude, není problém se odstěhovat. Celková rozloha 34,20m2. Byt je v původním udržovaném stavu, má plastová okna.Dům je kompletně zateplený, má rekonstruovaný vchod, novou střechu, nový výtah je velice klidný a čistý, na příjemném místě.PENB C. V obci veškerá občanská vybavenost. Parkoviště před domem. Velice příjemné bydlení. K nastěhování ihned.
Číslo zakázky: 1020

Cena: 1 300 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej rodinného domu v Sosnové u České Lípy se stodolou a garáží. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej rodinného domu v Sosnové u České Lípy se stodolou a garáží.

Dispozice 5+1 s možností přebudování na dvougenerační, vhodný i pro podnikání. V přízemí domu je kuchyně, obývací pokoj, koupelna s WC, komora a šatna, která může sloužit i jako další pokoj. V patře jsou 4 pokoje a komora. Plastová okna, zateplená podlaha na půdu. Rozvody vody plast, elektrorozvody v mědi, vytápění plynovým kombi kotlem a kotlem na tuhá paliva s teplovodními rozvody v celém domě. Izolace základů jedné poloviny domu. Kanalizace obecní, obecní vodovod a vlastní studna.Pravidelná linka MHD. Pro nového majitele bude k dispozici po vzájemné domluvě. Úvěr na koupi vám rádi pomůžeme zajistit.
Číslo zakázky: 1018

Cena: 5 900 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej rodinného domu Česká Lípa, Svárov. Dvougenerační. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej rodinného domu Česká Lípa, Svárov. Dvougenerační.

Samostatně stojící zděný, přízemní rodinný dům s využitým podkrovím, nepodsklepený s garáží.Bezbariérový přístup, možnost dvougeneračního bydlení.Stav.materiál Porotherm 240mm.Okna plastová s izolačním dvojsklem.Střecha sedlová,betonová krytina a solární panely na ohřev vody. Ústřední topení teplovodní s elektrokotlem a tepelným čerpadlem Buderus.Možnost krbových kamen v obývacím pokoji.Možnost parkování na pozemku na zpevněném vjezdu.Celková plocha pozemku 659m2.Vodovod a kanalizace, přípojky elektřiny a plynu.Přístup do domu z veřejné komunikace.Úvěr na koupi pomůžeme zajistit.
Číslo zakázky: 1011

Cena: 7 250 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej rodinného domu ve Skalici u České Lípy. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej rodinného domu ve Skalici u České Lípy.

V klidné části Svobodná Ves nabízíme k prodeji samostatně stojící zděný, přízemní rodinný dům s využitým podkrovím.Zastavěná plocha 85,5m2. Stavební materiál Ytong. Okna plastová s izolačním dvojsklem. Střecha betonová KM BETA. Ústřední topení teplovodní s elektrokotlem a krbovou vložkou – v přízemí podlahové v patře radiátory. Dispozice 4+kk. V přízemí zádveří, WC, koupelna, obývací pokoj s krbem a schodištěm do podkroví – velmi výhodné pro udržení tepla, kuchyňský kout s linkou. V podkroví chodba, 3 pokoje, šatna, koupelna. Úvěr na koupi pomůžeme zajistit.
Číslo zakázky: 1010

Cena: 6 900 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej pozemku u řeky Ploučnice. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej pozemku u řeky Ploučnice.

Romantický pozemek v klidné části Stružnice u České Lípy o velikosti 1177m2, rovinatý na okraji obce z jedné části jej obtéká malebná řeka ke které je přístup přímo z pozemku. Pozemek je v územním plánu vedený jako stavební, plochy smíšené obytné. Okolo pozemku nevede žádná rušná cesta. Příjezdová cesta je obecní a kousek za pozemkem končí, není průjezdná, to zajišťuje velké soukromí a klid v této lokalitě. Elektřina a vodovod jsou v těsné blízkosti pozemku. Na pozemku jsou vzrostlé i nově vysazené ovocné stromy a starý pískovcový sklep. Velmi dobré spojení automobilem, autobusem, vlakem do České Lípy cca.6min. i Děčína.
Číslo zakázky: 1002

Cena: 1 490 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
PRODEJ POZEMKU  v Kamenici u Zákup, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ POZEMKU v Kamenici u Zákup,

stavební pozemek k výstavbě rodinného domu nebo pro rodinnou rekreaci. Pozemek 1023m2, skládá se ze tří parcel. Místo je velmi příjemné, klidné na vyvýšeném místě s krásným výhledem. Pitná voda z obecního vodovodu přímo na pozemku je přípojka. Elektřina k připojení je u pozemku. Pro odpad je možné vybudovat čističku odpadních vod nebo septik. Občanská vybavenost jako škola školka a úřady jsou v nedalekých Zákupech. Autobusová zastávka několik metrů od pozemku. Zákupy cca.5 min.,Česká Lípa cca 15min.,Stráž pod Ralskem cca.12min.,jízdy autem.
Číslo zakázky: 973

Cena: 1 600 000,- Kč cena je konečná bez dalších plateb Více informací
Prodej chaty v Litoměřicích. Liberecký kraj / Chaty a rekreační budovy / Prodej

Prodej chaty v Litoměřicích.

Rekreační chata v zahrádkářské kolonii pod Radobýlem. Nádherný výhled do širokého okolí. Klidné místo na okraji zahrádek. Chata je dřevěná v původním udržovaném stavu s lepenkovou střechou, zastřešená terasa, odkud je překrásný výhed do kraje. Zastavěná plocha 17m2. Pozemek celkem 366m2. Sklep, vzrostlé keře a stromy. Je možné zažádat o připojení elektřiny. Přípojka vody je v jednání. Naprostý klid a pohoda jen několik kilometrů od Litoměřic. Parkování je možné na parkovišti nedaleko od pozemku. Chatu je možné celoročně využívat. Ihned volná.
Číslo zakázky: 971

Cena: 590 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej stavebního pozemku v Dubé, Českolipsko. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku v Dubé, Českolipsko.

Prodej stavebního pozemku pro výstavbu rodinného domu. Skládá se ze čtyř pozemků o celkové ploše 806m2. Podle platného Územního plánu města Dubá jsou pozemky v katastrální území Dubá, zařazeny do kategorie plochy smíšené obytné – městské. Pozemek je rovinatý a část svažitý s dvěma pískovcovými sklepy. Na pozemku je studna. Elektropřipojení se připravuje. Příjezdová cesta obecní. V obci je veškerá občanská vybavenost. Autobusová zastávka v blízkosti. Česká Lípa cca 20min. , Praha cca 70min. Mladá Boleslav cca 40min. jízdy autem.
Číslo zakázky: 968

Cena: 790 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej zahrady s chatou, Horní Libchava, Českolipsko. Liberecký kraj / Chaty a rekreační budovy / Prodej

Rezervováno - Prodej zahrady s chatou, Horní Libchava, Českolipsko.

Oplocený o výměře 874m2. Na pozemku stojí dřevěná chata na betonovém základě 4m x 4m, dřevník s dílnou a koupelnou, skleník, sklep, terasa s pergolou. Stavby bude nutné rekonstruovat. Vlastní studna, rozvody vody do koupelny a do chaty. Suché WC. Rozvody elektřiny v chatě i koupelně. Odpad řešený vsakem. Chatu by bylo možné obývat celoročně. Na pozemek nelze vjet autem, parkování je možné v blízkosti na pozemku obce. Přístup přes pozemek jiného majitele. V blízkosti zastávka autobusu.
Číslo zakázky: 955

Cena: 550 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej  pozemku v hezké lokalitě ve  Skalici  u České Lípy. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej pozemku v hezké lokalitě ve Skalici u České Lípy.

Jedná se o pozemek velikost 407m2. Pozemek rovinatý na vyvýšeném místě, nehrozí povodně a je možné využívat jako zahradu. Na pozemku není možná výstavba, pouze přístřešek nebo pergola, je zde sklep, vytesaný ve skále. K pozemku vede obecní cesta. Elektřina, kanalizace a vodovod u pozemku. V obci pošta, restaurace, obecní úřad, obchod, dvě školy, školka. Od pozemku cca 10min vlakové nádraží, autobusová zastávka 5min. Velmi dobré vlakové a autobusové spojení. Vzdálenost autem Česká Lípa cca 11min. , Nový Bor cca 5min. Příjemné a klidné místo.
Číslo zakázky: 931

Cena: 290 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 3+1 v Dubé. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1 v Dubé.

Byt v osobním vlastnictví ve 2.patře cihlového domu,68,5m2. Kuchyň a koupelna po rekonstrukci.koutem. Rozvody elektřiny, vody a odpadu jsou nové. Rekonstrukce proběhly cca. před sedmi lety. Byt je velmi dobře udržovaný, v podstatě je možné jen vymalovat a hned bydlet. Z toho důvodu je byt také vhodný jako okamžitá, výhodná investice. Okna plastová, sTopení teplovodní radiátory. Lokalita v klidné ulici, kde je možné i parkovat. Česká Lípa cca 15min jízdy autem i dobré autobusové spojení. Výborné autobusové spojení s Prahou i Mladou Boleslaví,je možné i každodenní dojíždění.
Číslo zakázky: 1008

Cena: 2 200 000,- Kč cena obsahuje včetně právní servis a provize RK, Více informací
Prodej garáže Česká Lípa - Slovanka. Liberecký kraj / Garáže / Prodej

Prodej garáže Česká Lípa - Slovanka.

Prodej garáže Česká Lípa – Slovanka. Zděná, řadová garáž v osobním vlastnictví v ulici Heroutova, výměra 25m2. Elektřina není do garáže zavedena, ale připojení je možné vybudovat. Garáž má plechová vrata a lepenkovou střechu. Volná ihned.
Číslo zakázky: 1004

Cena: 390 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej rodinného domu v Žandově, Českolipsko. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej rodinného domu v Žandově, Českolipsko.

Jednopodlažní zděný rodinný dům o dispozici 3+1. Jedná se o levou polovinu dvojdomu s půdorysem do tvaru L. Vstup verandou do chodby,odtud vstup do koupelny s WC, obývacího pokoje a vstupy do dalších pokojů a kuchyně. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v r. 2015.Celková plocha pozemku 376m2. Travnatá rovinatá zahrada, pergola s posezením, kolna a sklad pro uložení zahradní techniky. Dům je na klidném místě nedaleko od centra obce. Je zde veškerá občanská vybavenost, pošta, lékař obchody, škola, školka atd.. Autobusové a vlakové spoje do České Lípy a Děčína.
Číslo zakázky: 999

Cena: 2 450 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej domu v obci Jezvé, Českolipsko. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Jezvé, Českolipsko.

Dům v krásné lokalitě malé obce, obklopené lesy a přírodou. Výhodná poloha asi 7km od České Lípy směrem na Děčín. Jedná se o jednopodlažní stavbu s obytným podkrovím, dispozice 3+1, napojenou na elektřinu a vodovodní řád, odpady veřejná kanalizace. Vytápěníkrbovými kamny s výměníkem z r. 2015. Dílčí rekonstrukce z roku 2010. Okna plastová. Pozemek je oplocený se 2mi předzahrádkami, zahradou s pergolou, posezením,grilem a větší zahradou s ovocnými stromy a potůčkem. Příjezd k chalupě je po zpevněné cestě, možnost parkování auta před domem.
Číslo zakázky: 963

Cena: 3 990 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej domu v obci Buštěhrad. Středočeský kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Buštěhrad.

Dům k trvalému bydlení nebo jako investice k pronajímání. Je možné zde vybudovat tři bytové jednotky. V přízemí byt 1+1 a garsonku, v patře byt 2+1. Nyní je v přízemí funkční koupelna s WC a kuchyně. Další koupelnu je možné v přízemí vybudovat. V patře jsou tři místnosti v jedné by mohla být kuchyně a je zde koupelna s WC před rekonstrukcí. Rekonstrukce v domě proběhly před cca. 15ti lety. Týkaly se střechy – tašky Bramac, okapů, dále byla osazena plastová okna, rozvody elektřiny v mědi. Strategické umístění cca 15 min jízdy autem na okraj Prahy. Slané 14km. Volný ihned.
Číslo zakázky: 991

Cena: 4 990 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej domu v obci Vrbice u Roudnice n.L. Ústecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Vrbice u Roudnice n.L.

Dům je umístěn v okrajové západní části obce Vrbice. Má dispozici 3+1 v přízemí, dále je možné dům rozšířit o další místnosti v podkroví a v přístavku. Stavba v horším technickém stavu se zanedbanou údržbou, vyžaduje rekonstrukci a modernizaci. Dům má pěknou polohu v klidné ulici s rodinnými domy,napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu, studna s užitkovou vodou. Plyn v přilehlé komunikaci. Celková plocha pozemku 891m2. Strategické umístění města cca 20 min jízdy autem na okraj Prahy i do Mělníka nebo Litoměřic. Roudnice 7km, Štětí 11km, Litoměřice 16km.Bus Štětí-Roudnice nad Labem, Litoměřice. Volný ihned.
Číslo zakázky: 987

Cena: 2 490 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 3+1+3xL  v Ústí nad Labem-centrum. Ústecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1+3xL v Ústí nad Labem-centrum.

Byt v osobním vlastnictví v 10. patře, dům má 14 pater. Klidná lokalita v ul.Hoření.Koupelna a WC umakartové jádro s obloženm a masážní sprchou. Kuchyň s původní kuchyňskou linkou, zaveden plyn. Vytápění etážové topení. Překrásný výhled ze tří lodžií, z toho jsou dvě zasklené. Plastová okna.Dům je zateplený a revitalizovaný má dva výtahy.SVJ nemá žádný úvěr.PENB C.Velmi vyhledávaná lokalita nedaleko centra města. Parkoviště je přímo u domu. Velice příjemné a klidné bydlení. Financování úvěrem rádi zařídíme. Byt je volný ihned.
Číslo zakázky: 975

Cena: 2 500 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK, cena je k jednání Více informací
Prodej stavebního pozemku v obci Vrbice u Roudnice n.L. Ústecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku v obci Vrbice u Roudnice n.L.

Pozemek v okrajové západní části obce Vrbice v klidné ulici s rodinnými domy. Rovinatá, kompletně oplocená parcela pravidelného, obdélníkového tvaru. Za pozemkem je pole. Napojení na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu. Plyn v přilehlé komunikaci. Na pozemku je také studna s užitkovou vodou. Celková plocha pozemku 891m2. Na pozemku stojí stavba rodinného domu se stodolou ve stavu před kompletní rekonstrukcí nebo k demolici. Zajímavou lokalita zejména pro dobrou občanskou vybavenost s pracovními příležitostmi v místě, a právě pro dobrou dopravní dostupnost do hl.města Prahy.
Číslo zakázky: 1015

Cena: 2 490 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v České Lípě. Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v České Lípě.

Prostory se nachází v areálu objektu s ordinacemi lékařů a rehabilitace. V blízkosti je také nákupní centrum, škola a jsou přístupné z frekventované, hlavní silnice. Před budovou je parkoviště, do budovy je bezbariérový přístup. Nyní se v prostorách nachází lékárna, která k 1.5.2022 svůj provoz ukončí. Prostory jsou rozděleny na prodejnu a další dvě místnosti, rozloha 61,7m2.Prostor je možné dle potřeby upravit. Je zde přípojka vody a dvě umyvadla, ústřední dálkové topení, elektřina a zabezpečovací systém. Okna plastová, budova je zateplená. WC je společné pro zaměstnance celé budovy. Volné ihned.
Číslo zakázky: 984

Nájemné: 9 889,- Kč /měs. + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu 1000,-Kč/měs nebo dle dohody, vratná kauce 10 889,-Kč, provize RK 10 889,-Kč. Více informací
Pronájem bytu 3+kk, Česká Lípa, Slovanka. DLOUHODOBÝ PRONÁJEM. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Pronájem

Pronájem bytu 3+kk, Česká Lípa, Slovanka. DLOUHODOBÝ PRONÁJEM.

Částečně zařízený byt v cihlovém domě, ve druhém patře, 68m2. Klidné a příjemné místo nedaleko centra města v Hálkově ulici.
Číslo zakázky: 756

Nájemné: 12 000,- Kč /měs , zálohy na spotřebu vody 400,-Kč/os., platby záloh spotřeby plynu a elektřina přímo dodavateli, vratná kauce 14 000,-Kč 12 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem 3+kk atypický, podkrovní byt, Česká Lípa, centrum, ul.Sokolská. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Pronájem

Pronájem 3+kk atypický, podkrovní byt, Česká Lípa, centrum, ul.Sokolská.

Ve druhém patře domu byt k dlouhodobému pronájmu pro náročného zájemce,kompletně zcela nově vybudovaný. Centrum města. V kuchyně je propojená s obývacím pokojem. Netradičně řešená koupelna se sprchovým koutem. V bytě jsou dva prostory ve zvýšeném patře. Okna jsou špaletová, izolační trojsklo, protihluková. Vše zaizolováno včetně střechy,vytápění elektrickými přímotopy, teplá voda boiler, vlastní elektroměr. Sklep 6m2. Parkování v ulici nebo na městském parkovišti. Stylové, nekonvenční bydlení pro náročného nájemce. Byt je volný ihned.
Číslo zakázky: 1019

Nájemné: 17 000,- Kč /měs. + zálohy na vodu 400,-Kč pro osobu, platba elektřiny přímo dodavateli, vratná kauce 17 000,-Kč ,17 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem bytu 3+1 s lodžií, Česká Lípa, Špičák. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Pronájem

Pronájem bytu 3+1 s lodžií, Česká Lípa, Špičák.

Byt v osobním vlastnictví v 1. patře, sídliště Špičák, ul. Červeného kříže. Celková rozloha 66m2. Kuchyň s kuchyňskou linkou a sporákem. Koupelna a WC v udržovaném stavu. V bytě je praktická komora. Byt má plastová okna, lodžie je zasklená. V blízkosti je autobusová zastávka, obchod SPAR, nemocnice. Centrum města je vzdáleno cca 10min.chůze. Parkoviště je přímo u domu. Velice příjemné a klidné bydlení. Volný od 1.6.
Číslo zakázky: 994

Nájemné: 11 000,- Kč /měs. + zálohy na spotřeby energií, 15 000,-Kč vratná kauce, 11 000,-Kč provize RK Více informací

reality p3d s.r.o.
Renáta Petříková, jednatelka
Tel: +420 603 158 961, e-mail: reality(zavináč)p3d.czLogo Reality P3D
Tržní 162, Česká Lípa
IČO 287 34 203

2009 grafika a web
www.esluzby.net

Realitní kancelář reality p3d s.r.o. je členem
DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR.člen DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR

Gaudens - cetrifikovaný makléř