Od 1.1.2018 je kancelář P3D nově na adrese Tržní 162, Česká Lípa

Reality / nemovitosti p3d.czReklamní spužby p3d.cz

Prodej rodinného domu v centru České Lípy, se zahradou a nebytovým prostorem v přízemí. Řadový rodinný dům vystavěný před 30ti lety. Dům prošel částečnou rekonstrukcí před 5ti lety. Více informací...

Najděte si svou nemovitost

vyberte si >>

Nenašli jste požadovanou nemovitost? Zkuste upravit výběr nemovitosti nebo se podívejte na seznam všech nabízených nemovitostí.

Prodej: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Pronájem: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Prodej stavebního pozemku v hezké lokalitě ve  Skalici  u České Lípy. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku v hezké lokalitě ve Skalici u České Lípy.

Jedná se o pozemek velikost 407m2, ostatní plocha, vedený v územním plánu pro venkovskou zástavbu. Pozemek je z rovinatý na vyvýšeném místě, nehrozí povodně. Na pozemku je sklep, vytesaný ve skále. K pozemku vede obecní cesta. Elektřina a vodovod v blízkosti. V obci pošta, restaurace, obecní úřad, obchod, dvě školy, školka. Od pozemku cca 10min vlakové nádraží, autobusová zastávka 5min. Velmi dobré vlakové a autobusové spojení. Vzdálenost autem Česká Lípa cca 11min. , Nový Bor cca 5min. Příjemné a klidné místo.
Číslo zakázky: 931

Cena: 450 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 2+1, bezbariérový, ul. Jižní, Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Prodej

Prodej bytu 2+1, bezbariérový, ul. Jižní, Česká Lípa.

Byt v osobním vlastnictví v přízemí panelového domu na velmi příjemném a klidném místě na sídlišti Pod Holým Vrchem. Celková rozloha 55,9m2. V bytě jsou plastová okna. Výhodou bytu je velká chodba a koupelna, která je zděná. Ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Vytápění je ústřední dálkové. PENB D. Měsíční náklady bez elektřiny činí 3549,-Kč, z toho je fond oprav 1401,-Kč. Celý dům je zateplen.K bytu patří sklep. Parkoviště je před domem. V blízkosti domu je nákupní centrum,autobusová zastávka,škola,školka. Úvěr na koupi můžeme zařídit.
Číslo zakázky: 926

Cena: 1 550 000,- Kč cena včetně právního servisu a provize RK. Více informací
Prodej bytu 3+1 s garáží ve Stružnici. U České Lípy. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1 s garáží ve Stružnici. U České Lípy.

Družstevní byt ve zvýšeném prvním podlaží. Převod do osobního vlastnictví do jednoho roku, je tedy možné čerpat hypotéku. V bytě je možné bez nutných úprav ihned bydlet. Kompletní rekonstrukce bytu v r. 2007. Došlo i k atypické přestavbě bytu. K bytu patří dva sklepy. Měsíční náklady cca. 3885,-Kč bez elektřiny a plynu. Byt má vlastní plynový kotel, dva komíny, udržované s revizí. Dům kompletně revitalizovaný. Vlastní čistička odpadní vody. Parkování před domem, kde je i garáž v osobním vlastnictví, která je součástí prodeje.Financování úvěrem pomůžeme zařídit.
Číslo zakázky: 924

Cena: 1 500 000,- Kč cena obsahuje provizi RK Více informací
Prodej rodinného domu s prostory pro podnikání, Nový Bor. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej rodinného domu s prostory pro podnikání, Nový Bor.

Samostatně stojící dům 135m2 s areálem bývalé dílny na dekoraci skla 140m2. Pozemek 3359m2. Rodinný dům i komerční prostor jsou propojeny. Okna špaletová, komín vyvložkovaný s pravidelnou revizí, původní krytina střechy, původní rozvody elektřiny, rozvody vody v plastu, odpad žumpa s přepadem. Vytápění kotlem na zemní plyn se společným rozvodem UT.Dům i hala jsou vhodné k celkové rekonstrukci dle požadavků a nároků budoucího majitele. Zahrada je s ovocnými stromy, okrasnými keři. Areál je v klidné okrajové části města.
Číslo zakázky: 918

Cena: 2 890 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej domu, dvougenerační, Starý Šachov. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Rezervováno - Prodej domu, dvougenerační, Starý Šachov.

Se zahradou a garáží,v udržovaném stavu.Plocha parcely 2 247m2. Možnost vybudování další bytové jednotky, přívody vody a odpadu zajištěny, dvě koupelny a WC. Okna dřevěná, špaletová, venkovní rolety. Topení ústřední na tuhá paliva a elektrokotel.Střecha, pálené tašky. Městský vodovod, odpady jímka. Zahrada udržovaná, rovinatá, vhodná pro chov domácích zvířat. Možnost parkování. Na nemovitostech nejsou dluhy ani exekuce, je možné úvěrovat koupi hypotékou, kterou pomůžeme zajistit. Dobrá dostupnost do České Lípy nebo Děčína. Zastávka vlaku a autobusu nedaleko. Volný ihned.
Číslo zakázky: 912

Cena: 2 210 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 3+1+ L  Česká Lípa Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Rezervováno - Prodej bytu 3+1+ L Česká Lípa

Prodej bytu 3+1 + L v osobním vlastnictví v České Lípě na sídlišti Lada, který je v 5. podlaží a jeho rozloha je 67 m2.
Číslo zakázky: 911

Cena: 1 470 000,- Kč včetně právního servisu a provize RK Více informací
Prodej domu v Hostíkovicích, Českolipsko. Pozemek 6250m2 Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v Hostíkovicích, Českolipsko. Pozemek 6250m2

Dům se zahradou a velkou stodolou stojí o samotě a má rozlehlý pozemek 6250m2. V přízemí je vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, komora – bývalá prostorná stáj, vstup do klenutého, pískovcového sklepa a vstup na půdu. Topení lokální na tuhá paliva. V domě je rozvedena elektřina, rozvody vody v domě nejsou. Zahrada je udržovaná, rovinatá, květiny, keře, stromy, parkování, studna s užitkovou vodou. Dům nemá koupelnu, WC je chemické. Na nemovitostech nejsou dluhy ani exekuce, je možné úvěrovat koupi hypotékou, kterou pomůžeme zajistit. Volný ihned. Cena je k jednání.
Číslo zakázky: 907

Cena: 2 240 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK, cena je k jednání Více informací
Prodej rodinného domu v centru České Lípy, se zahradou a nebytovým prostorem v přízemí. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Rezervováno - Prodej rodinného domu v centru České Lípy, se zahradou a nebytovým prostorem v přízemí.

Řadový rodinný dům v Žižkově ul.vystavěný před 30ti lety. Dům prošel ještě částečnou rekonstrukcí před 5ti lety. V přízemí je nebytový prostor. V suterénu sklep a vstup na zahradu. Mezonetový byt 3+1.Ve spodní části bytu je obývací pokoj se vstupem na lodžii s pergolou, koupelna, kuchyň. Vrchní část bytu je podkrovní, jsou zde dvě ložnice, z obou je vstup do koupelny. V podstřeší je malá půda.Topení etážové, plynový kotel. Celková plocha pozemku je 193m2.V blízkosti domu je městský park. Krásné místo přímo v centru města. Úvěr na koupi pomůžeme zajistit.
Číslo zakázky: 893

Cena: 3 600 000,- Kč včetně právního servisu a provize RK Více informací
Prodej stavebního pozemku Dubice Česká Lípa Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku Dubice Česká Lípa

Prodej stavebního pozemku ve Dubici na okraji České Lípy o rozloze 1382 m2.
Číslo zakázky: 820

Cena: 999 000,- Kč včetně provize a právního servisu, cena k jednání. Více informací
Prodej bytu 5+1+L v České Lípě na sídlišti Špičák, Sluneční ul. Liberecký kraj / Byty 5+1 / Prodej

Prodej bytu 5+1+L v České Lípě na sídlišti Špičák, Sluneční ul.

Družstevní byt 5+1 s lodžií o podlahové ploše 86 m2, ve 2. podlaží sedmipatrového zatepleného a kompletně zrevitalizovaného panelového domu s výtahem. Měsíční náklady na byt činí cca4.200,-Kč bez elektřiny a plynu. Anuita je splacená. Byt má plastová okna, zděné jádro, topení ústřední dálkové. Do bytu je zavedený plyn. K bytu náleží sklepní kóje. Volný ihned. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti, bezproblémové parkování, dobrá dopravní dostupnost. Byt je volný ihned. Úvěr na koupi můžeme zařídit.
Číslo zakázky: 928

Cena: 1 785 000,- Kč cena obsahuje proviziRK Více informací
Prodej bytu 2+1 3xL, bezbariérový, ul. Větrná, Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Prodej

Prodej bytu 2+1 3xL, bezbariérový, ul. Větrná, Česká Lípa.

Družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví v panelovém domě na velmi příjemném a klidném místě na sídlišti Pod Holým Vrchem. Celková rozloha 62,7m2. Byt má tři lodžie, plastová okna. Výhodou bytu je velká chodba a koupelna, která je zděná a byla před 10ti lety nově rekonstruovaná. Ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Vytápění je ústřední dálkové.Celý dům je zateplen, má dva výtahy, rekonstruované vstupy, schody, schránky a chodby. K bytu patří sklep. Byt je volný ihned. Úvěr na koupi můžeme zařídit.
Číslo zakázky: 927

Cena: 1 590 000,- Kč cena obsahuje provizi RK Více informací
Prodej bytu 2+kk+L Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Prodej

Prodej bytu 2+kk+L Česká Lípa.

Družstevní byt 2+kk s lodžií ve třetím podlaží panelového domu ul. Brněnská, sídliště Špičák.Rozloha 39,7m2. V bytě je kuchyňská linka, sporák. Koupelna obložené jádro se sprchovým koutem. Plovoucí podlahy. Okna jsou plastová. Vhodný jako investiční byt. Nyní je pronajímaný spolehlivé a platící nájemnici, pokud bude mít kupující zájem, může v nájmu dále pokračovat. Úvěr na koupi můžeme zařídit.
Číslo zakázky: 925

Cena: 1 200 000,- Kč cena včetně provize RK Více informací
Prodej bytu 2+1 s garáží a zahradou, Nový Bor. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Prodej

Prodej bytu 2+1 s garáží a zahradou, Nový Bor.

Jedná se o atypický byt v prvorepublikové vile, který je možné přebudovat na 3+kk. Rozloha 85m2. Byt je v osobním vlastnictví ve druhém podlaží cihlového domu. Okna situována do zahrad, je tam klid bez rušení městským provozem. Byt v původním stavu bez rekonstrukcí. Má velkou vstupní halu a tři místnosti. Koupelnu s vanou a samostatné WC. Všechny podlahy jsou parkety. Okna jsou dřevěná, udržovaná. Vytápění wawkami. K bytu patří sklep a místo na půdě. Dům má nové stoupačky, střecha stáří 20let, je v pořádku. V domě je pouze šest bytů. PENB G. Nízké měsíční náklady. Garáž je přímo u domu je zděná, nutnost opravy střechy na garáži. Kanalizace a vodovod obecní. Pozemek zahrady v majetku města, užívají ji majitelé bytů. V blízkosti školka, večerka, restaurace, autobus. Cena je k jednání. Volný ihned! Financování úvěrem pomůžeme zajistit.
Číslo zakázky: 895

Cena: 1 260 000,- Kč včetně právního servisu a provize RK Více informací
Prodej zavedené restaurace v centru České Lípy. Liberecký kraj / Komerční objekty / Prodej

Prodej zavedené restaurace v centru České Lípy.

Prodej zavedené restaurace v centru České Lípy.V přízemí domu je restaurace, kompletně vybavená kuchyň, salonek s barem, toalety pro hosty i zaměstnance, zázemí pro personál, sklad. V patře započatá rekonstrukce na vybudování několika bytů, velká terasa. Na rozlehlé půdě domu, je možné vybudovat další obytné prostory. Dům je částečně podsklepený. Nové rozvody elektřiny, vytápění plynovým kotlem. Objekt je možné ihned zprovoznit jako restauraci, která zde i v minulosti byla a dobře prosperovala. Zastavěná plocha 477m2. Skvělé místo přímo v centru města. Cena k jednání.
Číslo zakázky: 878

Cena: 4 150 000,- Kč cena včetně právního servisu a provize RK Více informací
PRODEJ ZEMĚDĚLSKÉHO POZEMKU v České Lípě,  112 893m2. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ ZEMĚDĚLSKÉHO POZEMKU v České Lípě, 112 893m2.

Jedná se o dva sousedící pozemky v lokalitě Stará Lípa. Pozemky jsou v rovinatém terénu dohromady o velikosti 112 893m2. Pozemky jsou nyní pronajaté do r. 2020 zemědělskému družstvu.
Číslo zakázky: 850

Cena: 29,- Kč za m2 včetně právního servisu a provize RK Více informací
PRODEJ STAVEBNÍCH POZEMKŮ v České Lípě, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ STAVEBNÍCH POZEMKŮ v České Lípě,

stavební pozemky pro výstavbu rodinných domů v České Lípě, lokalita Stará Lípa. Pozemky v klidné části na okraji města na mírně svažitém terénu s překrásným výhledem o velikosti 1000m2, 1240m2 a 1009m2. Pitná voda z obecního vodovodu a elektřina u pozemku, kanalizace v jednání, zatím je možné vybudovat septik. V okolí jsou novostavby a pole/louky. V blízkosti prochází cyklostezka. Centrum města 10minut, zastávka MHD v blízkosti.
Číslo zakázky: 740

Cena: 1 200,- Kč za m2, včetně právního servisu a provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v České Lípě v domě nedaleko centra města s možností parkování Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v České Lípě v domě nedaleko centra města s možností parkování

Pronájem nebytových prostor v České Lípě v domě nedaleko centra města s možností parkování v ulici Československé armády.Dvě místnosti ve druhém patře, celková plocha je 29m2. Hlavní chodba může sloužit jako čekárna. Vytápění je dálkové, rozvedeno radiátory do každé místnosti. Přístup do budovy není omezen centrální zavírací a otevírací dobou, využití pronajatých prostor je možné kdykoli. Volné ihned. Nájemné: 2800,-Kč /měs. + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu, vratná kauce ve výši jedné měsíční platby, 2800,-Kč provize RK
Číslo zakázky: 857

Nájemné: 2 800,- Kč + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu, vratná kauce ve výši jedné měsíční platby, 2800,-Kč provize RK Více informací
Pronájem luxusních nebytových prostor v České Lípě o celkové ploše 293,5m2. Nedaleko centra města s možností parkování Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem luxusních nebytových prostor v České Lípě o celkové ploše 293,5m2. Nedaleko centra města s možností parkování

Pronájem luxusních nebytových prostor v České Lípě, 293,5m2, druhé patro. Nedaleko centra města s možností parkování v ulici Československé armády. 11 místností se samostatnými vchody, sociálním zařízením se sprchou, vše pod jedním uzamčením a zabezpečením RSC. Ve všech prostorách jsou rekonstruované elektrorozvody, plastová okna, plovoucí podlahy, stropní svítidla. Vytápění je centrální, rozvedeno radiátory do každé místnosti. Volné ihned.Nájemné: 21 350,-Kč/měs. + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu ve výši cca. 8 000,-Kč vratná kauce 29 350,-Kč, 15 000,-Kč provize RK
Číslo zakázky: 669

Nájemné: 21 350,- Kč + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu ve výši cca. 8 000,-Kč vratná kauce 29 350,-Kč, 15 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v České Lípě, vhodných též jako ordinace lékaře. Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v České Lípě, vhodných též jako ordinace lékaře.

Pronájem nebytových prostor v domě nedaleko centra města s možností parkování v ulici Československé armády.Čtyři místnosti ve druhém patře,57m2. Prostory jsou průchozí a mají dva vchody z chodby. Chodba může také sloužit jako čekárna. Vytápění dálkové,radiátory v každé místnosti. Přístup do budovy není omezen centrální zavírací a otevírací dobou, využití pronajatých prostor je možné kdykoli. Volné ihned.Nájemné: 5 700,-Kč /měs. + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu, vratná kauce ve výši jedné měsíční platby, 5 700,-Kč provize RK
Číslo zakázky: 660

Nájemné: 5 700,- Kč + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu, vratná kauce ve výši jedné měsíční platby, 5 700,-Kč provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy, Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,

prodejní plocha 80m2 a zázemí s WC. Volné prostory přímo na náměstí T.G.Masaryka. Tři výlohy, vstup přímo z náměstí. Velmi frekventované místo. Samostatné měřidlo spotřeby elektřiny a vody. Volné ihned.
Číslo zakázky: 881

Nájemné: 15 000,- Kč + zálohy na vodu ve výši 1000,-Kč vratná kauce 15 000,-Kč, 15 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,prodejní plocha 40m2 Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,prodejní plocha 40m2

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,prodejní plocha 40m2 a zázemí s WC. Volné prostory v ulici Tržní . Dvě výlohy, vstup přímo z ulice. Velmi frekventované místo. Samostatné měřidlo spotřeby elektřiny. Volné ihned.
Číslo zakázky: 877

Nájemné: 10 000,- Kč ,vratná kauce 10 000,-Kč, 10 000,-Kč provize RK Více informací
Dlouhodobý pronájem 2+kk, Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Pronájem

Dlouhodobý pronájem 2+kk, Česká Lípa.

Dlouhodobý pronájem bytu v Havířské ul. v 6. podlaží panelového domu. Celková rozloha 39,8m2. V bytě jsou plastová okna, podlahy linoleum a plovoucí. Koupelna je zděná, kuchyň udržovaná, velmi dobrý stav. Topení dálkové, ústřední . Dům je zateplený, rekonstruovaný vchod do domu, výtah je nový. PENB G. Parkování před domem. V blízkosti domu je mateřská škola, škola, prodejna, restaurace, zastávky MHD.Volný od 1.8.2020.
Číslo zakázky: 930

Nájemné: 9 900,- Kč /měs včetně záloh + platba elektřiny, 9 900,-Kč vratná kauce, 9900,-Kč provize RK Více informací
Pronájem 2+1, Česká Lípa, centrum, se zahradou. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Pronájem

Pronájem 2+1, Česká Lípa, centrum, se zahradou.

Dlouhodobý pronájem rekonstruovaného bytu v cihlovém domě v prvním patře. Byt má novou koupelnu. Podlahy plovoucí, v koupelně a na WC je dlažba. Topení etážové. PENB G. Poloha domu v centru města, Sokolská ul. Příjemné a klidné prostředí. Byt je volný ihned.
Číslo zakázky: 923

Nájemné: 9 000,- Kč Kč/měs. + 3 000,- Kč zálohy na vodu, topení a elektřinu, vratná kauce 12 000,-Kč, 9 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem nebytového prostoru v centru České Lípy, vhodný jako prodejna nebo kancelář. Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytového prostoru v centru České Lípy, vhodný jako prodejna nebo kancelář.

Jedná se o místnost 20m2 a příruční sklad.
Číslo zakázky: 676

Nájemné: 3 750,- Kč +zálohy na vodu cca 200,-Kč + platba elektřiny přímo dodavateli, vratná kauce 5000,-Kč, provize RK 3750,-Kč Více informací
Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy. Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy.

Vhodné pro provozování rychlého občerstvení.
Číslo zakázky: 577

Nájemné: 7 000,- Kč záloha na vodné dle provozu, platba elektřiny a plynu přímo dodavatelům, vratná kauce 8 000,-Kč, provize RK 7000,-Kč. Více informací
Dlouhodobý pronájem garsoniéry v Poděbradech. Středočeský kraj / Garsonky / Pronájem

Dlouhodobý pronájem garsoniéry v Poděbradech.

Garsoniéra v prvorepublikové vile v přízemí, se zahradou v klidné části Poděbrad. Velikost cca 7×5,5m. Malý kuchyňský kout. Koupelna a WC po rekonstrukci. Vytápění elektrickým kotlem, ohřev vody boiler. Možnost užívání části zahrady po vzájemné dohodě. Parkování před domem. Byt je volný ihned.
Číslo zakázky: 929

Nájemné: 9 000,- Kč /měs. jedna osoba, k tomu zálohy na vodu a elektřinu cca 1500,-Kč/měs. , 15 000,-Kč vratná kauce, 9000,-Kč provize RK Více informací

reality p3d s.r.o.
Renáta Petříková, jednatelka
Tel: +420 603 158 961, e-mail: reality(zavináč)p3d.czLogo Reality P3D
Tržní 162, Česká Lípa
IČO 287 34 203

2009 grafika a web
www.esluzby.net

Realitní kancelář reality p3d s.r.o. je členem
DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR.člen DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR

Gaudens - cetrifikovaný makléř