Od 1.1.2018 je kancelář P3D nově na adrese Tržní 162, Česká Lípa

Reality / nemovitosti p3d.cz

Zařídíme vše profesionálně, praxe v realitách od roku 2008.
ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI PRO DĚDICKÉ ŘÍZENÍ
ZAŘÍDÍME VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ A PRÁVNÍ SERVIS.

Najděte si svou nemovitost

vyberte si >>

Nenašli jste požadovanou nemovitost? Zkuste upravit výběr nemovitosti nebo se podívejte na seznam všech nabízených nemovitostí.

Prodej: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Pronájem: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Prodej dvougeneračního rodinného domu v Mimoni. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej dvougeneračního rodinného domu v Mimoni.

V ulici Nádražní nabízíme k prodeji řadový dům s krásnou malou terasovitou zahradou. Dům byl kompletně,nákladně zrekonstruovaný od podlah až po fasádu. Rekonstrukce probíhaly během několika let postupně.Celé přízemí tvoří ucelenou bezbariérovou bytovou jednotku 2+1.Po dřevem obloženém schodišti,které prochází přes první patro až do podkroví, vstoupíme do dalšího bytu, tentokrát se jedná o 3+1. Pro vytápění v celém domě slouží plynový kotel. Dva vyvložkované komíny. Dům je zateplený včetně stropů a podlah. PENB G. Městský vodovod i kanalizace. Úvěr na koupi rádi pomůžeme zajistit.
Číslo zakázky: 1006

Cena: 6 500 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej stavebního pozemku ve Stružnici u České Lípy. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku ve Stružnici u České Lípy.

Pozemek o velikosti 1177m2, rovinatý na klidném, příjemném místě na okraji obce. Okolo pozemku nevede žádná rušná cesta. Příjezdová cesta je obecní a u pozemku končí, není průjezdná, to zajišťuje velké soukromí a klid v této lokalitě. Pozemek je v územním plánu vedený jako stavební, plochy smíšené obytné. Elektřina a vodovod jsou v těsné blízkosti pozemku. Na pozemku jsou vzrostlé i nově vysazené ovocné stromy a starý sklep. Pozemek zčásti oplocený, z jedné strany hranici tvoří hlubší koryto řeky Ploučnice. Velmi dobré spojení automobilem, autobusem do České Lípy cca.10min. i Děčína.
Číslo zakázky: 1002

Cena: 1 590 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej rodinného domu v Mimoni. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej rodinného domu v Mimoni.

Řadový dům se zahradou, garáží, terasou a lodžií. Dům o dispozici 4+kk z velké části rekonstruovaný a velmi dobře udržovaný. V přízemí je vstupní chodba oddělená od hlavní chodby, vstup je možný také přímo z garáže, komora s elektrokotlem, velká koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a spíží. Odtud je vstup na terasu a zahradu, kde je i sklep. Po dřevěném schodišti vstoupíte do patra, kde jsou tři ložnice, koupelna s vanou a WC. Ze dvou ložnic je vstup na lodžii s pohledem do zahrady. Krásné místo v klidné lokalitě. Cena je k jednání.
Číslo zakázky: 998

Cena: 5 500 000,- Kč Cena je k jednání, obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
PRODEJ POZEMKU  v Kamenici u Zákup, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ POZEMKU v Kamenici u Zákup,

stavební pozemek k výstavbě rodinného domu nebo pro rodinnou rekreaci. Pozemek 1023m2, skládá se ze tří parcel. Místo je velmi příjemné, klidné na vyvýšeném místě s krásným výhledem. Pitná voda z obecního vodovodu přímo na pozemku je přípojka. Elektřina k připojení je u pozemku. Pro odpad je možné vybudovat čističku odpadních vod nebo septik. Občanská vybavenost jako škola školka a úřady jsou v nedalekých Zákupech. Autobusová zastávka několik metrů od pozemku. Zákupy cca.5 min.,Česká Lípa cca 15min.,Stráž pod Ralskem cca.12min.,jízdy autem.
Číslo zakázky: 973

Cena: 1 900 000,- Kč cena je konečná bez dalších plateb Více informací
Prodej chaty v Litoměřicích. Liberecký kraj / Chaty a rekreační budovy / Prodej

Prodej chaty v Litoměřicích.

Rekreační chata v zahrádkářské kolonii pod Radobýlem. Nádherný výhled do širokého okolí. Klidné místo na okraji zahrádek. Chata je dřevěná v původním udržovaném stavu s lepenkovou střechou, zastřešená terasa, odkud je překrásný výhed do kraje. Zastavěná plocha 17m2. Pozemek celkem 366m2. Sklep, vzrostlé keře a stromy. Je možné zažádat o připojení elektřiny. Přípojka vody je v jednání. Naprostý klid a pohoda jen několik kilometrů od Litoměřic. Parkování je možné na parkovišti nedaleko od pozemku. Chatu je možné celoročně využívat. Ihned volná.
Číslo zakázky: 971

Cena: 790 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej stavebního pozemku v Dubé, Českolipsko. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku v Dubé, Českolipsko.

Prodej stavebního pozemku pro výstavbu rodinného domu. Skládá se ze čtyř pozemků o celkové ploše 806m2. Podle platného Územního plánu města Dubá jsou pozemky v katastrální území Dubá, zařazeny do kategorie plochy smíšené obytné – městské. Pozemek je rovinatý a část svažitý s dvěma pískovcovými sklepy. Na pozemku je studna. Elektropřipojení se připravuje. Příjezdová cesta obecní. V obci je veškerá občanská vybavenost. Autobusová zastávka v blízkosti. Česká Lípa cca 20min. , Praha cca 70min. Mladá Boleslav cca 40min. jízdy autem.
Číslo zakázky: 968

Cena: 790 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej  pozemku v hezké lokalitě ve  Skalici  u České Lípy. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej pozemku v hezké lokalitě ve Skalici u České Lípy.

Jedná se o pozemek velikost 407m2. Pozemek rovinatý na vyvýšeném místě, nehrozí povodně a je možné využívat jako zahradu. Na pozemku není možná výstavba, pouze přístřešek nebo pergola, je zde sklep, vytesaný ve skále. K pozemku vede obecní cesta. Elektřina, kanalizace a vodovod u pozemku. V obci pošta, restaurace, obecní úřad, obchod, dvě školy, školka. Od pozemku cca 10min vlakové nádraží, autobusová zastávka 5min. Velmi dobré vlakové a autobusové spojení. Vzdálenost autem Česká Lípa cca 11min. , Nový Bor cca 5min. Příjemné a klidné místo.
Číslo zakázky: 931

Cena: 350 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej zavedeného penziónu, Českolipsko. Liberecký kraj / Komerční objekty / Prodej

Prodej zavedeného penziónu, Českolipsko.

Prodej zavedeného penziónu – možnost převzetí i s nasmlouvanými zakázkami. V krásné malebné krajině Českolipska v blízkosti Holan nabízíme k prodeji zavedený penzion od roku 1993. Možnost převzetí i s nasmlouvanými zakázkami. Kapacita 83 lůžek. Objekt se dělí na hlavní budovu – zrekonstruovaný bývalý historický statek, a novou moderní přístavbu. Obě budovy jsou propojené. + samostatně stojící stavba se staročeskou jizbou 50os, krytou terasou, grilem 35 míst a třemi apartmány. Celková plocha pozemku 4421m2. Okolí louky, lesy, rybníky.
Číslo zakázky: 785

Cena: 15 000 000,- Kč včetně právního servisu a provize RK, cena k jednání Více informací
Prodej bytu 3+1 v Dubé. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1 v Dubé.

Byt v osobním vlastnictví ve 2.patře cihlového domu,68,5m2. Kuchyň a koupelna po rekonstrukci.koutem. Rozvody elektřiny, vody a odpadu jsou nové. Rekonstrukce proběhly cca. před sedmi lety. Byt je velmi dobře udržovaný, v podstatě je možné jen vymalovat a hned bydlet. Z toho důvodu je byt také vhodný jako okamžitá, výhodná investice. Okna plastová, sTopení teplovodní radiátory. Lokalita v klidné ulici, kde je možné i parkovat. Česká Lípa cca 15min jízdy autem i dobré autobusové spojení. Výborné autobusové spojení s Prahou i Mladou Boleslaví,je možné i každodenní dojíždění.
Číslo zakázky: 1008

Cena: 2 200 000,- Kč cena obsahuje včetně právní servis a provize RK, Více informací
Prodej garáže Česká Lípa - Slovanka. Liberecký kraj / Garáže / Prodej

Prodej garáže Česká Lípa - Slovanka.

Prodej garáže Česká Lípa – Slovanka. Zděná, řadová garáž v osobním vlastnictví v ulici Heroutova, výměra 25m2. Elektřina není do garáže zavedena, ale připojení je možné vybudovat. Garáž má plechová vrata a lepenkovou střechu. Volná ihned.
Číslo zakázky: 1004

Cena: 390 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej rodinného domu v Žandově, Českolipsko. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Rezervováno - Prodej rodinného domu v Žandově, Českolipsko.

Jednopodlažní zděný rodinný dům o dispozici 3+1. Jedná se o levou polovinu dvojdomu s půdorysem do tvaru L. Vstup verandou do chodby,odtud vstup do koupelny s WC, obývacího pokoje a vstupy do dalších pokojů a kuchyně. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v r. 2015.Celková plocha pozemku 376m2. Travnatá rovinatá zahrada, pergola s posezením, kolna a sklad pro uložení zahradní techniky. Dům je na klidném místě nedaleko od centra obce. Je zde veškerá občanská vybavenost, pošta, lékař obchody, škola, školka atd.. Autobusové a vlakové spoje do České Lípy a Děčína.
Číslo zakázky: 999

Cena: 2 600 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej chat ve Varnsdorfu. Liberecký kraj / Chaty a rekreační budovy / Prodej

Rezervováno - Prodej chat ve Varnsdorfu.

Na krásném pozemku přímo na hranici s Německem jsou k prodeji tři chaty na jednom pozemku. Nemovitost je vhodná jako investice. Chaty je možné obývat celoročně. Pozemek je celý oplocený,rozloha 1350m2. V případě potřeby je možné pozemek rozdělit na dvě parcely. Je zde zavedena elektřina s rozvody do chat i na zahradě. Voda z vlastní studny Na zahradě udírna, bazén. Chaty je možné ihned obývat nebo pronajímat. Na zahradě jsou vzrostlé stromy a keře. Velmi klidné místo mimo komunikaci. Je zde naprostý klid. Volné ihned.
Číslo zakázky: 997

Cena: 1 200 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej stavebního pozemku s chatou, Horní Prysk. Liberecký kraj / Chaty a rekreační budovy / Prodej

Rezervováno - Prodej stavebního pozemku s chatou, Horní Prysk.

Na krásném a turisticky vyhledávaném místě nabízíme k prodeji rovinatý pozemek 1124m2, v územním plánu vedený jako plocha smíšená, obytná. Na pozemku stojí rekreační chata, dřevostavba z roku cca.1980, zastavěná plocha 16m2. V přízemí vstup do místnosti. V podstřeší je prostor k nocování. Sklípek, WC splachovací, odpady svedené do septiku. Střecha eternitové šablony. Elektřina i pitná voda.Na zahradě malá chatka pro děti, ale je možné zde i pohodlně nocovat, dřevěné kolny a zahradní krb. Pozemek je oplocený dřevěným plotem. Překrásná příroda Lužických hor a blízkého Česko-saského Švýcarska.
Číslo zakázky: 985

Cena: 1 900 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 3+1 s lodžií v České Lípě, Jižní ul.. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Rezervováno - Prodej bytu 3+1 s lodžií v České Lípě, Jižní ul..

Byt 60,5m2, 2.podlaží panelového domu na sídlišti Holý Vrch s lodžií, praktickou komorou a spíží.Bezbariérový přístup.Dva pokoje jsou situovány na jižní stranu, kuchyň a ložnice na sever. Plastová okna, rekonstruovaná lodžie. Koupelna původní udržované umakartové jádro, samostatné WC. K bytu patří sklep. Topení je dálkové ústřední. Měsíční náklady na byt bez elektřiny činí 4161,-Kč pro 3 osoby. Dům je zateplen. PENB B. Volný dle dohody. Financování úvěrem za výhodných podmínek rádi pomůžeme zajistit.
Číslo zakázky: 981

Cena: 3 250 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK. Více informací
Prodej domu v obci Jezvé, Českolipsko. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Jezvé, Českolipsko.

Dům v krásné lokalitě malé obce, obklopené lesy a přírodou. Výhodná poloha asi 7km od České Lípy směrem na Děčín. Jedná se o jednopodlažní stavbu s obytným podkrovím, dispozice 3+1, napojenou na elektřinu a vodovodní řád, odpady veřejná kanalizace. Vytápěníkrbovými kamny s výměníkem z r. 2015. Dílčí rekonstrukce z roku 2010. Okna plastová. Pozemek je oplocený se 2mi předzahrádkami, zahradou s pergolou, posezením,grilem a větší zahradou s ovocnými stromy a potůčkem. Příjezd k chalupě je po zpevněné cestě, možnost parkování auta před domem.
Číslo zakázky: 963

Cena: 3 990 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej domu v obci Buštěhrad. Středočeský kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Buštěhrad.

Dům k trvalému bydlení nebo jako investice k pronajímání. Je možné zde vybudovat tři bytové jednotky. V přízemí byt 1+1 a garsonku, v patře byt 2+1. Nyní je v přízemí funkční koupelna s WC a kuchyně. Další koupelnu je možné v přízemí vybudovat. V patře jsou tři místnosti v jedné by mohla být kuchyně a je zde koupelna s WC před rekonstrukcí. Rekonstrukce v domě proběhly před cca. 15ti lety. Týkaly se střechy – tašky Bramac, okapů, dále byla osazena plastová okna, rozvody elektřiny v mědi. Strategické umístění cca 15 min jízdy autem na okraj Prahy. Slané 14km. Volný ihned.
Číslo zakázky: 991

Cena: 4 990 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej domu v obci Vrbice u Roudnice n.L. Ústecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Vrbice u Roudnice n.L.

Dům je umístěn v okrajové západní části obce Vrbice. Má dispozici 3+1 v přízemí, dále je možné dům rozšířit o další místnosti v podkroví a v přístavku. Stavba v horším technickém stavu se zanedbanou údržbou, vyžaduje rekonstrukci a modernizaci. Dům má pěknou polohu v klidné ulici s rodinnými domy,napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu. Plyn v přilehlé komunikaci. Celková plocha pozemku 891m2. Strategické umístění města cca 20 min jízdy autem na okraj Prahy i do Mělníka nebo Litoměřic. Roudnice 7km, Štětí 11km, Litoměřice 16km.Bus Štětí-Roudnice nad Labem, Litoměřice. Volný ihned.
Číslo zakázky: 987

Cena: 2 490 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 3+1+3xL  v Ústí nad Labem-centrum. Ústecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1+3xL v Ústí nad Labem-centrum.

Byt v osobním vlastnictví v 10. patře, dům má 14 pater. Klidná lokalita v ul.Hoření.Koupelna a WC umakartové jádro s obloženm a masážní sprchou. Kuchyň s původní kuchyňskou linkou, zaveden plyn. Vytápění etážové topení. Překrásný výhled ze tří lodžií, z toho jsou dvě zasklené. Plastová okna.Dům je zateplený a revitalizovaný má dva výtahy.SVJ nemá žádný úvěr.PENB C.Velmi vyhledávaná lokalita nedaleko centra města. Parkoviště je přímo u domu. Velice příjemné a klidné bydlení. Financování úvěrem rádi zařídíme. Byt je volný ihned.
Číslo zakázky: 975

Cena: 2 500 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK, cena je k jednání Více informací
Pronájem nebytových prostor v České Lípě. Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v České Lípě.

Prostory se nachází v areálu objektu s ordinacemi lékařů a rehabilitace. V blízkosti je také nákupní centrum, škola a jsou přístupné z frekventované, hlavní silnice. Před budovou je parkoviště, do budovy je bezbariérový přístup. Nyní se v prostorách nachází lékárna, která k 1.5.2022 svůj provoz ukončí. Prostory jsou rozděleny na prodejnu a další dvě místnosti, rozloha 61,7m2.Prostor je možné dle potřeby upravit. Je zde přípojka vody a dvě umyvadla, ústřední dálkové topení, elektřina a zabezpečovací systém. Okna plastová, budova je zateplená. WC je společné pro zaměstnance celé budovy. Volné od 1.5.2022.
Číslo zakázky: 984

Nájemné: 9 889,- Kč /měs. + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu 1000,-Kč/měs nebo dle dohody, vratná kauce 10 889,-Kč, provize RK 10 889,-Kč. Více informací
Pronájem 2+kk + L, Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Pronájem

Pronájem 2+kk + L, Česká Lípa.

Dlouhodobý pronájem velmi pěkného bytu v ul. Hradecká, 7. patro panelového domu. Bezbariérový přístup. Dva výtahy. Byt s lodžií. Celková rozloha 39,90m2. V bytě je kuchyňská linka, sporák, podlahy linoleum. Okna jsou plastová. Koupelna umakartové jádro v dobrém stavu. Dům je zateplený, udržovaný a čistý. V blízkosti zastávka MHD, nákupní středisko. Příjemné a klidné prostředí. Volný od 1.1.2023.
Číslo zakázky: 1009

Nájemné: 8 000,- Kč /měs. a zálohy 2 osoby 3954,-Kč + platba elektřiny, 15 000,-Kč vratná kauce, 8 000,-Kč provize RK Více informací
Dlouhodobý pronájem krásného, atypického, rekonstruovaného přízemního bytu 1+1 v centru České Lípy. Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Pronájem

Dlouhodobý pronájem krásného, atypického, rekonstruovaného přízemního bytu 1+1 v centru České Lípy.

Celková plocha bytu 33,40m2, skládá se z 2 místností , chodby a koupelny s WC.
Byt je vybavený kuchyňskou linkou a koupelnovým nábytkem. V koupelně je sprchový kout , WC, přípojka na pračku. Byt prošel před několika lety kompletní rekonstrukcí. Vlastní elektroměr, topení etážové, centrálním plynovým kotlem. Dům je klidný, čistý a se slušnými, pracujícími nájemníky. Jedná se o nebytový prostor. Není možné tedy čerpat příspěvky na bydlení. Volný od 1.12.2022.
Číslo zakázky: 966

Nájemné: 7 500,- Kč /měs + zálohy (plyn, voda) 2200 + platba elektřiny přímo dodavateli, kauce 10 000,-Kč, provize RK 7500,-Kč. Více informací
Pronájem 2+kk , Česká Lípa. Dlouhodobý pronájem bytu v ul. Svárovská, Česká Lípa Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Pronájem

Pronájem 2+kk , Česká Lípa. Dlouhodobý pronájem bytu v ul. Svárovská, Česká Lípa

Pronájem 2+kk, Česká Lípa. Dlouhodobý pronájem bytu v ul. Svárovská, Česká Lípa
Číslo zakázky: 799

Nájemné: 7 500,- Kč a zálohy 3200,-Kč + platba elektřiny a plynu , 10 700,-Kč vratná kauce, 7500,-Kč provize RK Více informací

reality p3d s.r.o.
Renáta Petříková, jednatelka
Tel: +420 603 158 961, e-mail: reality(zavináč)p3d.czLogo Reality P3D
Tržní 162, Česká Lípa
IČO 287 34 203

2009 grafika a web
www.esluzby.net

Realitní kancelář reality p3d s.r.o. je členem
DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR.člen DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR

Gaudens - cetrifikovaný makléř