Od 1.1.2018 je kancelář P3D nově na adrese Tržní 162, Česká Lípa

Reality / nemovitosti p3d.cz

Zařídíme vše profesionálně, praxe v realitách od roku 2008.
ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI PRO DĚDICKÉ ŘÍZENÍ
ZAŘÍDÍME VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ A PRÁVNÍ SERVIS.

Najděte si svou nemovitost

vyberte si >>

Nenašli jste požadovanou nemovitost? Zkuste upravit výběr nemovitosti nebo se podívejte na seznam všech nabízených nemovitostí.

Prodej: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Pronájem: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Prodej rodinného domu v Žandově, Českolipsko. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Rezervováno - Prodej rodinného domu v Žandově, Českolipsko.

Rodinný dům lze upravit i na dvougenerační. Přízemí má samostatný vstup s předsíní, může zde být byt 2+1 a dvě komory, je nutná kompletní rekonstrukce. Do patra vede venkovní schodiště a přístup přes velkou zastřešenou terasu. Z chodby je vstup do jednoho pokoje, koupelny s WC a velké kuchyně. Z kuchyně je vstup do dalšího pokoje a do podkroví kde jsou dvě ložnice. Dům, především jeho horní patro prošel rekonstrukcí v r. 2003. Celková plocha pozemku 195m2 včetně malého pozemku ve vlastnictví města, jedná se o odkupu. Parkování je možné před domem. Dům je na klidném místě nedaleko od centra obce.
Číslo zakázky: 990

Cena: 1 900 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej stavebního pozemku s chatou, Horní Prysk. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku s chatou, Horní Prysk.

Na krásném a turisticky vyhledávaném místě nabízíme k prodeji rovinatý pozemek 1124m2, v územním plánu vedený jako plocha smíšená, obytná. Na pozemku stojí rekreační chata, dřevostavba z roku cca.1980. Na pozemek je zavedena elektřina i pitná voda z veřejného vodovodu. Odpady jímka. Na udržované zahradě je ještě malá chatka pro děti, dále jsou zde dřevěné kolny a zahradní krb. Pozemek je oplocený dřevěným plotem. V blízkosti je les, louky a pole, krásný výhled. Velmi příjemná lokalita překrásná příroda Lužických hor a blízkého Česko-saského Švýcarska, nedaleko Panská skála (Varhany). Obec získala titul Vesnice Libereckého kraje roku 2016.
Číslo zakázky: 986

Cena: 2 200 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 2+1, sídliště Slovanka, Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Prodej

Prodej bytu 2+1, sídliště Slovanka, Česká Lípa.

V osobním vlastnictví 4.p. Byt je možné převzít i s prověřenými velmi slušnými, platícími nájemníky. V bytě bydlí dva roky bez jakéhokoli problému. V případě, že byt nebude sloužit jako investice, odstěhují se. Měsíční náklady na byt pro 4os. 3438,-Kč z toho fond oprav 1255,-Kč. Po celkové rekonstrukci.Vše bylo zrekonstruováno Příjemné a klidné prostředí v žádané lokalitě. Volný ihned.
Číslo zakázky: 979

Cena: 3 100 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej chaty v Žandově, Českolipsko. Liberecký kraj / Chaty a rekreační budovy / Prodej

Prodej chaty v Žandově, Českolipsko.

Dřevostavba z roku cca.1980,velmi dobře udržovaná, zastavěná plocha 14m2. V přízemí vstup zastřešenou verandou, do jediné místnosti, kterou je možné využít i k nocování.Střecha plechová.Elektřinu je možné na pozemek přivést. Voda pouze užitková, společný odběr pro zahrádkáře z potoka čerpadlem a potrubním rozvodem na pozemek. Využití i dešťové vody. Chemické WC. Na zahradě o rozloze 433m2 jsou vzrostlé stromy, keře, květiny, fóliovník. Pozemek situovaný na jižní stranu je udržovaný,na okraji zahrádkářské kolonie.Do centra Žandova cca 3min jízdy autem.
Číslo zakázky: 976

Cena: 750 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
PRODEJ POZEMKU  v Kamenici u Zákup, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ POZEMKU v Kamenici u Zákup,

stavební pozemek k výstavbě rodinného domu nebo pro rodinnou rekreaci. Pozemek 1023m2, skládá se ze tří parcel. Místo je velmi příjemné, klidné na vyvýšeném místě s krásným výhledem. Pitná voda z obecního vodovodu přímo na pozemku je přípojka. Elektřina k připojení je u pozemku. Pro odpad je možné vybudovat čističku odpadních vod nebo septik. Občanská vybavenost jako škola školka a úřady jsou v nedalekých Zákupech. Autobusová zastávka několik metrů od pozemku. Zákupy cca.5 min.,Česká Lípa cca 15min.,Stráž pod Ralskem cca.12min.,jízdy autem.
Číslo zakázky: 973

Cena: 1 900 000,- Kč cena je konečná bez dalších plateb Více informací
Prodej chaty v Litoměřicích. Liberecký kraj / Chaty a rekreační budovy / Prodej

Prodej chaty v Litoměřicích.

Rekreační chata v zahrádkářské kolonii pod Radobýlem. Nádherný výhled do širokého okolí. Klidné místo na okraji zahrádek. Chata je dřevěná v původním udržovaném stavu s lepenkovou střechou, zastřešená terasa, odkud je překrásný výhed do kraje. Zastavěná plocha 17m2. Pozemek celkem 366m2. Sklep, vzrostlé keře a stromy. Je možné zažádat o připojení elektřiny. Přípojka vody je v jednání. Naprostý klid a pohoda jen několik kilometrů od Litoměřic. Parkování je možné na parkovišti nedaleko od pozemku. Chatu je možné celoročně obývat. Ihned volná.
Číslo zakázky: 971

Cena: 890 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej stavebního pozemku v Dubé, Českolipsko. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku v Dubé, Českolipsko.

Prodej stavebního pozemku pro výstavbu rodinného domu. Skládá se ze čtyř pozemků o celkové ploše 806m2. Podle platného Územního plánu města Dubá jsou pozemky v katastrální území Dubá, zařazeny do kategorie plochy smíšené obytné – městské. Pozemek je rovinatý a část svažitý s dvěma pískovcovými sklepy. Na pozemku je studna. Elektropřipojení se připravuje. Příjezdová cesta obecní. V obci je veškerá občanská vybavenost. Autobusová zastávka v blízkosti. Česká Lípa cca 20min. , Praha cca 70min. Mladá Boleslav cca 40min. jízdy autem.
Číslo zakázky: 968

Cena: 890 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
PRODEJ LESNÍHO POZEMKU ve Ždírci, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ LESNÍHO POZEMKU ve Ždírci,

pozemky mezi Dubou a Doksy na Českolipsku. Celková rozloha 14 327m2. Jedná se o soubor šesti pozemků. Část pozemků na sebe navazuje a tvoří celek. Pozemky jsou rovinaté. Les je převážně jehličnatý – borovice a smrky, stáří lesa je okolo 30ti až 60ti let.
Číslo zakázky: 961

Cena: 40,- Kč /m2 Více informací
Prodej  pozemku v hezké lokalitě ve  Skalici  u České Lípy. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej pozemku v hezké lokalitě ve Skalici u České Lípy.

Jedná se o pozemek velikost 407m2. Pozemek rovinatý na vyvýšeném místě, nehrozí povodně a je možné využívat jako zahradu. Na pozemku není možná výstavba, pouze přístřešek nebo pergola, je zde sklep, vytesaný ve skále. K pozemku vede obecní cesta. Elektřina, kanalizace a vodovod u pozemku. V obci pošta, restaurace, obecní úřad, obchod, dvě školy, školka. Od pozemku cca 10min vlakové nádraží, autobusová zastávka 5min. Velmi dobré vlakové a autobusové spojení. Vzdálenost autem Česká Lípa cca 11min. , Nový Bor cca 5min. Příjemné a klidné místo.
Číslo zakázky: 931

Cena: 399 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej zavedeného penziónu, Českolipsko. Liberecký kraj / Komerční objekty / Prodej

Prodej zavedeného penziónu, Českolipsko.

Prodej zavedeného penziónu – možnost převzetí i s nasmlouvanými zakázkami. V krásné malebné krajině Českolipska v blízkosti Holan nabízíme k prodeji zavedený penzion od roku 1993. Možnost převzetí i s nasmlouvanými zakázkami. Kapacita 83 lůžek. Objekt se dělí na hlavní budovu – zrekonstruovaný bývalý historický statek, a novou moderní přístavbu. Obě budovy jsou propojené. + samostatně stojící stavba se staročeskou jizbou 50os, krytou terasou, grilem 35 míst a třemi apartmány. Celková plocha pozemku 4421m2. Okolí louky, lesy, rybníky.
Číslo zakázky: 785

Cena: 15 000 000,- Kč včetně právního servisu a provize RK, cena k jednání Více informací
Prodej stavebního pozemku s chatou, Horní Prysk. Liberecký kraj / Chaty a rekreační budovy / Prodej

Prodej stavebního pozemku s chatou, Horní Prysk.

Na krásném a turisticky vyhledávaném místě nabízíme k prodeji rovinatý pozemek 1124m2, v územním plánu vedený jako plocha smíšená, obytná. Na pozemku stojí rekreační chata, dřevostavba z roku cca.1980, zastavěná plocha 16m2. V přízemí vstup do místnosti. V podstřeší je prostor k nocování. Sklípek, WC splachovací, odpady svedené do septiku. Střecha eternitové šablony. Elektřina i pitná voda.Na zahradě malá chatka pro děti, ale je možné zde i pohodlně nocovat, dřevěné kolny a zahradní krb. Pozemek je oplocený dřevěným plotem. Překrásná příroda Lužických hor a blízkého Česko-saského Švýcarska.
Číslo zakázky: 985

Cena: 2 200 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 3+1 s lodžií v České Lípě, Jižní ul.. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1 s lodžií v České Lípě, Jižní ul..

Byt 60,5m2, 2.podlaží panelového domu na sídlišti Holý Vrch s lodžií, praktickou komorou a spíží.Bezbariérový přístup.Dva pokoje jsou situovány na jižní stranu, kuchyň a ložnice na sever. Plastová okna, rekonstruovaná lodžie. Koupelna původní udržované umakartové jádro, samostatné WC. K bytu patří sklep. Topení je dálkové ústřední. Měsíční náklady na byt bez elektřiny činí 4161,-Kč pro 3 osoby. Dům je zateplen. PENB B. Volný dle dohody. Financování úvěrem za výhodných podmínek rádi pomůžeme zajistit.
Číslo zakázky: 981

Cena: 3 360 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK. Více informací
Prodej bytu 3+1+L v České Lípě na sídlišti Špičák. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1+L v České Lípě na sídlišti Špičák.

Byt 3+1, družstevní s převodem do osobního vlastnictví – financování hypotéčním úvěrem je možné. Sídliště Špičák, Dlouhá ul. v 8.podlaží, rozloha 66 m2. Byt je po kompletní, kvalitní rekonstrukci z roku 2020. Jsou zde nová okna, kuchyňská linka se spotřebiči. Koupelna zděné jádro s vanou a toaletou. Podlahy lamino, v kuchyni a koupelně dlažba. Lodžie 4m2. Nové rozvody elektřiny, vody a odpadu. Velká komora v bytě. K dispozici je sklep v suterénu. Panelový dům je také po rekonstrukci. K dispozici ihned.
Číslo zakázky: 980

Cena: 3 390 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej domu v obci Jezvé, Českolipsko. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Jezvé, Českolipsko.

Dům v krásné lokalitě malé obce, obklopené lesy a přírodou. Výhodná poloha asi 7km od České Lípy směrem na Děčín. Jedná se o jednopodlažní stavbu s obytným podkrovím, dispozice 3+1, napojenou na elektřinu a vodovodní řád, odpady veřejná kanalizace. Vytápěníkrbovými kamny s výměníkem z r. 2015. Dílčí rekonstrukce z roku 2010. Okna plastová. Pozemek je oplocený se 2mi předzahrádkami, zahradou s pergolou, posezením,grilem a větší zahradou s ovocnými stromy a potůčkem. Příjezd k chalupě je po zpevněné cestě, možnost parkování auta před domem.
Číslo zakázky: 963

Cena: 3 990 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
PRODEJ LESNÍHO POZEMKU ve Ždírci, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ LESNÍHO POZEMKU ve Ždírci,

prodej lesního pozemku mezi Dubou a Doksy na Českolipsku. Celková rozloha 17 713m2. Jedná se o soubor navazujících pozemků, které tvoří celek. Na jednom z pozemků dříve stál dům. Nyní je to již zbořeniště, ale zbyly zde pískovcové sklepy a studna. Na pozemku již není bohužel znovu možné postavit dům, pouze stavby pro lesní hospodářství nebo myslivost. Pozemek je rovinatý. Les je převážně listnatý a smíšený.
Číslo zakázky: 962

Cena: 990 000,- Kč včetně právního servisu a provize RK. Více informací
Prodej domu v obci Buštěhrad. Středočeský kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Buštěhrad.

Dům k trvalému bydlení nebo jako investice k pronajímání. Je možné zde vybudovat tři bytové jednotky. V přízemí byt 1+1 a garsonku, v patře byt 2+1. Nyní je v přízemí funkční koupelna s WC a kuchyně. Další koupelnu je možné v přízemí vybudovat. V patře jsou tři místnosti v jedné by mohla být kuchyně a je zde koupelna s WC před rekonstrukcí. Rekonstrukce v domě proběhly před cca. 15ti lety. Týkaly se střechy – tašky Bramac, okapů, dále byla osazena plastová okna, rozvody elektřiny v mědi. Strategické umístění cca 15 min jízdy autem na okraj Prahy. Slané 14km. Volný ihned.
Číslo zakázky: 991

Cena: 5 900 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 3+1+3xL  v Ústí nad Labem-centrum. Ústecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1+3xL v Ústí nad Labem-centrum.

Byt v osobním vlastnictví,10 podlaží z 12p. Klidná lokalita v ul.Hoření.Koupelna a WC umakartové jádro s obloženm a masážní sprchou. Kuchyň s původní kuchyňskou linkou, zaveden plyn. Vytápění etážové topení. Překrásný výhled ze tří lodžií, z toho jsou dvě zasklené. Plastová okna.Dům je zateplený a revitalizovaný má dva výtahy.SVJ nemá žádný úvěr.PENB C.Velmi vyhledávaná lokalita nedaleko centra města. Parkoviště je přímo u domu. Velice příjemné a klidné bydlení. Financování úvěrem rádi zařídíme. Byt je volný ihned.
Číslo zakázky: 975

Cena: 3 150 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej domu v obci Vrbice u Roudnice n.L. Ústecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Vrbice u Roudnice n.L.

Dům je umístěn v okrajové západní části obce Vrbice. Má dispozici 3+1 v přízemí, dále je možné dům rozšířit o další místnosti v podkroví a v přístavku. Stavba v horším technickém stavu se zanedbanou údržbou, vyžaduje rekonstrukci a modernizaci. Dům má pěknou polohu v klidné ulici s rodinnými domy,napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu. Plyn v přilehlé komunikaci. Celková plocha pozemku 891m2. Strategické umístění města cca 20 min jízdy autem na okraj Prahy i do Mělníka nebo Litoměřic. Roudnice 7km, Štětí 11km, Litoměřice 16km.Bus Štětí-Roudnice nad Labem, Litoměřice. Volný ihned.
Číslo zakázky: 987

Cena: 2 590 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v České Lípě. Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v České Lípě.

Prostory se nachází v areálu objektu s ordinacemi lékařů a rehabilitace. V blízkosti je také nákupní centrum, škola a jsou přístupné z frekventované, hlavní silnice. Před budovou je parkoviště, do budovy je bezbariérový přístup. Nyní se v prostorách nachází lékárna, která k 1.5.2022 svůj provoz ukončí. Prostory jsou rozděleny na prodejnu a další dvě místnosti, rozloha 61,7m2.Prostor je možné dle potřeby upravit. Je zde přípojka vody a dvě umyvadla, ústřední dálkové topení, elektřina a zabezpečovací systém. Okna plastová, budova je zateplená. WC je společné pro zaměstnance celé budovy. Volné od 1.5.2022.
Číslo zakázky: 984

Nájemné: 9 889,- Kč /měs. + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu 1000,-Kč/měs nebo dle dohody, vratná kauce 10 889,-Kč, provize RK 10 889,-Kč. Více informací
Pronájem nebytových prostor v České Lípě. Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v České Lípě.

Jedná se o čtyři na sebe navazující místnosti, s výkladem do ulice v přízemí domu. Poslední z místností má výhled do zahrady (bývalý příkop městského opevnění) a na rekonstruované divadlo. Celková plocha je cca 75m2. Součástí je samostatné sociální zařízení. Prostor je vybaven zabezpečovacím zařízením a je připojen na Pult centrální ochrany u f.Falko. Elektřina má samostatné podružné měření, teplo účtováno dle podlahové plochy. Volné od 1.4.2022.
Číslo zakázky: 982

Nájemné: 9 000,- Kč + zálohy na energie 2 500,-Kč, vratná kauce 11 500,-Kč, 9 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v České Lípě. Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v České Lípě.

Dvě kanceláře v prvním patře. Kanceláře jsou propojeny zasunovacími dveřmi. Plocha je 35,4m2. Prostory jsou vybaveny klimatizací. V jedné místnosti je kuchyňský koutek. Sociální zařízení je sdílené s daší kanceláří, která je na stejném poschodí. Prostory jsou vybaveny zabezpečovacím zařízením a je připojen na Pult centrální ochrany u f.Falko se samostatným kódováním.
Volné od 1.4.2022.
Číslo zakázky: 983

Nájemné: 4 500,- Kč + zálohy na energie 1 000,-Kč, vratná kauce 5 500,-Kč, 4 500,-Kč provize RK Více informací
Pronájem 2+1 + pracovna a terasa, Česká Lípa, centrum, ul.Sokolská. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Pronájem

Pronájem 2+1 + pracovna a terasa, Česká Lípa, centrum, ul.Sokolská.

V prvním patře domu je byt k dlouhodobému pronájmu pro náročného zájemce. Byt 56,7m2 , s terasou o rozloze 10m2, kompletně rekonstruovaný v cihlovém domě v centru města. V kuchyni je nová kuchyňská linka a sporák. Nová koupelna a WC se sprchovým koutem, zrcadlem a skříňkou pod umyvadlem. Okna jsou špaletová, izolační trojsklo, protihluková. Sklep 6m2. Vytápění elektrickými přímotopy, teplá voda boiler, vlastní elektroměr. Parkování v ulici nebo na městském parkovišti. Byt je volný ihned.
Číslo zakázky: 993

Nájemné: 15 000,- Kč /měs. + zálohy na vodu 400,-Kč pro osobu, platba elektřiny přímo dodavateli, vratná kauce 16 000,-Kč ,15 000,- Kč provize RK Více informací
Pronájem 2+1, Česká Lípa, centrum, ul.Sokolská. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Pronájem

Pronájem 2+1, Česká Lípa, centrum, ul.Sokolská.

Pro náročného zájemce nabízíme dlouhodobý pronájem nadstandardního, kompletně rekonstruovaného bytu v cihlovém domě v centru města. Byt o celkové rozloze 48,9m2 v přízemí domu Byt je volný ihned.
Číslo zakázky: 992

Nájemné: 12 000,- Kč /měs. + zálohy na vodu 400,-Kč pro osobu, platba elektřiny přímo dodavateli, vratná kauce 13 000,-Kč ,12 000,- Kč provize RK Více informací
Pronájem 2+1 s lodžií, Česká Lípa, ul.Pod Holým vrchem. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Pronájem

Pronájem 2+1 s lodžií, Česká Lípa, ul.Pod Holým vrchem.

Dlouhodobý pronájem kompletně rekonstruovaného bytu v cihlovém domě, pro max. 3 osoby. Byt o celkové rozloze 44m2 v přízemí domu je kompletně nově vybavený. K bytu patří sklep, vedle bytu je sušárna. Vytápění samostatným plynovým kotlem s rozvody do ústředního topení. Parkování v blízkosti. Poloha domu na klidném místě se spoustou zeleně. Příjemné a klidné prostředí. Byt je volný ihned.
Číslo zakázky: 989

Nájemné: 10 000,- Kč /měs.,+ zálohy na vodu a společnou elektřinu 621,-Kč, platba elektřiny a plynu přímo dodavateli, vratná kauce 14 000,-Kč ,10 000,- Kč provize RK Více informací
Pronájem 2+kk , Česká Lípa. Dlouhodobý pronájem bytu v ul. Svárovská, Česká Lípa Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Pronájem

Pronájem 2+kk , Česká Lípa. Dlouhodobý pronájem bytu v ul. Svárovská, Česká Lípa

Pronájem 2+kk, Česká Lípa. Dlouhodobý pronájem bytu v ul. Svárovská, Česká Lípa
Číslo zakázky: 799

Nájemné: 7 500,- Kč a zálohy 2300,-Kč + platba elektřiny a plynu , 9800,-Kč vratná kauce, 9800,-Kč provize RK Více informací

reality p3d s.r.o.
Renáta Petříková, jednatelka
Tel: +420 603 158 961, e-mail: reality(zavináč)p3d.czLogo Reality P3D
Tržní 162, Česká Lípa
IČO 287 34 203

2009 grafika a web
www.esluzby.net

Realitní kancelář reality p3d s.r.o. je členem
DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR.člen DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR

Gaudens - cetrifikovaný makléř