Od 1.7.2023 je kancelář P3D nově na adrese Sokolská 267, Česká Lípa (vedle prodejny Krůtí svět)

Reality / nemovitosti p3d.cz

Zařídíme vše profesionálně, praxe v realitách od roku 2008.
ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI PRO DĚDICKÉ ŘÍZENÍ
ZAŘÍDÍME VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ A PRÁVNÍ SERVIS.

Najděte si svou nemovitost

vyberte si >>

Nenašli jste požadovanou nemovitost? Zkuste upravit výběr nemovitosti nebo se podívejte na seznam všech nabízených nemovitostí.

Prodej: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Pronájem: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Prodej bytu 3+kk  v České Lípě. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+kk v České Lípě.

atypický byt v osobním vlastnictví v 1.patře na sídlišti Špičák, ul. U nemocnice, 56,50m2. Byt prošel v roce 2018 celkovou rekonstrukcí. Při rekonstrukci byl byt dispozičně změněn a vznikl z původního bytu 2+1. Koupelna a WC jsou zděné. Podlahy linoleum, koberec a dlažba. Byt má plastová okna a bezpečnostní, protipožární vstupní dveře. Rozvody vody plast, měsíční náklady v bytě 5373,-Kč pro tři osoby. Dům je velice klidný a čistý. Je celý zateplen, má novou střechu a nové stoupačky. Velice příjemné a klidné bydlení. Byt je volný dle dohody. Úvěr na financování koupě Vám můžeme zařídit.
Číslo zakázky: 1045

Cena: 2 400 000,- Kč Cena obsahuje právní servis a provizi RK. Více informací
Prodej bytu 3+1, ul.Na Vršku, Jablonec nad Nisou. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1, ul.Na Vršku, Jablonec nad Nisou.

Družstevní byt v prvním patře 59,20m2, prošel kompletní velmi vkusnou rekonstrukcí. Má nová plastová okna, zděnou koupelnu a WC, kuchyň, nové dveře, podlahy a snížené stropy. Je zde zaveden plyn, rozvody vody jsou v plastu, nové stoupačky. V bytě zůstává vybavení kuchyně a skříň chodbě. Vytápění je zajištěno kotelnou přímo v domě, která slouží všem bytům. V domě je renovovaný výtah i vchod včetně poštovních schránek. K bytu patří sklep. Nesplacená anuita 180 000,-Kč. Před domem jsou dvě parkoviště. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, supermarket přímo u domu, škola, školka, zastávka tramvaj i autobus. Volný dle dohody. Financování úvěrem zajistíme.
Číslo zakázky: 1040

Cena: 2 699 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej zahrady v Jestřebí. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej zahrady v Jestřebí.

Pozemek o velikosti 384m2, rovinatý na klidném, příjemném místě na samém okraji obce, zčásti oplocený. Okolo pozemku nevede žádná rušná cesta. Příjezdová cesta je obecní a u pozemku končí, není průjezdná, to zajišťuje velké soukromí a klid na pozemku. V okolí Jestřebí je turisticky velmi zajímavá lokalita, nedaleko je Máchovo Jezero, Doksy, Bezděz atd. Velmi dobré spojení automobilem, autobusem i vlakem do České Lípy i Mladé Boleslavi. Česká Lípa cca 10min jízdy autem.
Číslo zakázky: 1034

Cena: 495 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 4+1+L, Špičák, Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 4+1 / Prodej

Prodej bytu 4+1+L, Špičák, Česká Lípa.

Rekonstruovaný družstevní byt, s možností převodu do osobního vlastnictví ve 2. podlaží udržovaného panelového domu, ul. Na Jílech. Celková plocha bytu je 98,50m2. Byt má plastová okna, dveře v bytě včetně zárubní z masivu,nové rozvody elektřiny, vody a odpadu.Byt rekonstruovaný před cca 15ti lety. Koupelna se sprchovým koutem a WC je zděná. Celkové měsíční náklady na byt nyní činí 8387,-Kč. Dům je rekonstruovaný se dvěma modernizovanými výtahy. Dům nemá úvěr, k bytu je splatná anuita cca. 13 000,-Kč. Před domem a v okolí jsou parkovací místa. Volný dle dohody.
Číslo zakázky: 1030

Cena: 3 200 000,- Kč Včetně právního servisu a provize RK. Případně výměna za byt 1+1 a doplatek. Více informací
Prodej rodinného domu ve Skalici u České Lípy. Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Rezervováno - Prodej rodinného domu ve Skalici u České Lípy.

V klidné části Svobodná Ves nabízíme k prodeji samostatně stojící zděný, přízemní rodinný dům s využitým podkrovím.Zastavěná plocha 85,5m2. Stavební materiál Ytong. Okna plastová s izolačním dvojsklem. Střecha betonová KM BETA. Ústřední topení teplovodní s elektrokotlem a krbovou vložkou – v přízemí podlahové v patře radiátory. Dispozice 4+kk. V přízemí zádveří, WC, koupelna, obývací pokoj s krbem a schodištěm do podkroví – velmi výhodné pro udržení tepla, kuchyňský kout s linkou. V podkroví chodba, 3 pokoje, šatna, koupelna. Úvěr na koupi pomůžeme zajistit.
Číslo zakázky: 1010

Cena: 6 900 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej pozemku u řeky Ploučnice. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej pozemku u řeky Ploučnice.

Romantický pozemek v klidné části Stružnice u České Lípy o velikosti 1177m2, rovinatý na okraji obce z jedné části jej obtéká malebná řeka ke které je přístup přímo z pozemku. Pozemek je v územním plánu vedený jako stavební, plochy smíšené obytné. Okolo pozemku nevede žádná rušná cesta. Příjezdová cesta je obecní a kousek za pozemkem končí, není průjezdná, to zajišťuje velké soukromí a klid v této lokalitě. Elektřina a vodovod jsou v těsné blízkosti pozemku. Na pozemku jsou vzrostlé i nově vysazené ovocné stromy a starý pískovcový sklep. Velmi dobré spojení automobilem, autobusem, vlakem do České Lípy cca.6min. i Děčína.
Číslo zakázky: 1002

Cena: 1 390 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
PRODEJ POZEMKU  v Kamenici u Zákup, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ POZEMKU v Kamenici u Zákup,

stavební pozemek k výstavbě rodinného domu nebo stavby pro rodinnou rekreaci, 1023m2.Místo příjemné, klidné na vyvýšeném místě s krásným výhledem. Pitná voda z obecního vodovodu přímo na pozemku je nová přípojka. Elektřina k připojení je u pozemku. Pro odpad je možné vybudovat čističku odpadních vod nebo septik. V okolí rodinné domy a krásná příroda. Velmi blízko je věškerá občanská vybavenost jako škola, školka a úřady, v nedalekých Zákupech. Skvělá dostupnost hromadnou dopravou, autobusová zastávka je jen několik metrů od pozemku. Zákupy cca.5 min.,Č.Lípa cca 15min.,Stráž pod Ralskem cca.12min.
Číslo zakázky: 973

Cena: 1 600 000,- Kč cena je konečná bez dalších plateb Více informací
Prodej chaty v Litoměřicích. Liberecký kraj / Chaty a rekreační budovy / Prodej

Prodej chaty v Litoměřicích.

Rekreační chata v zahrádkářské kolonii pod Radobýlem. Nádherný výhled do širokého okolí. Klidné místo na okraji zahrádek. Chata je dřevěná v původním udržovaném stavu s lepenkovou střechou, zastřešená terasa, odkud je překrásný výhed do kraje. Zastavěná plocha 17m2. Pozemek celkem 366m2. Sklep, vzrostlé keře a stromy. Je možné zažádat o připojení elektřiny. Přípojka vody je v jednání. Naprostý klid a pohoda jen několik kilometrů od Litoměřic. Parkování je možné na parkovišti nedaleko od pozemku. Chatu je možné celoročně využívat. Ihned volná.Cena k jednání.
Číslo zakázky: 971

Cena: 570 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK. Cena k jednání. Více informací
Prodej stavebního pozemku v Dubé, Českolipsko. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku v Dubé, Českolipsko.

Prodej stavebního pozemku pro výstavbu rodinného domu. Skládá se ze čtyř pozemků o celkové ploše 806m2. Podle platného Územního plánu města Dubá jsou pozemky v katastrální území Dubá, zařazeny do kategorie plochy smíšené obytné – městské. Pozemek je rovinatý a část svažitý s dvěma pískovcovými sklepy. Na pozemku je studna. Elektropřipojení se připravuje. Příjezdová cesta obecní. V obci je veškerá občanská vybavenost. Autobusová zastávka v blízkosti. Česká Lípa cca 20min. , Praha cca 70min. Mladá Boleslav cca 40min. jízdy autem.
Číslo zakázky: 968

Cena: 600 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
PRODEJ orné půdy Hamr na Jezeře, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ orné půdy Hamr na Jezeře,

Jedná se o prodej podílů 13/24 na pozemku – orná půda, o celková rozloze 56 405m2, velikost podílů je z celkové rozlohy 30 552,2m2 . Jedná se o jeden souvislý pozemek s jedním parcelním číslem. Přístup z veřejné komunikace. V současné době se na pozemku hospodaří na základě pachtovní smlouvy. Pozemek je rovinatý.
Číslo zakázky: 1026

Cena: 1 100 000,- Kč Cena včetně právního servisu a provize RK. Více informací
Prodej domu v obci Buštěhrad. Středočeský kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Buštěhrad.

Ideální investicí je koupě domu kde je možné vybudovat tři bytové jednotky vhodné k pronajímání. V domě se dá částečně hned bydlet, z části je nutná rekonstrukce. V přízemí může být byt 1+1 a garsonka, v patře byt 2+1. Nyní je v přízemí funkční koupelna s WC a kuchyně. Další koupelnu je možné v přízemí vybudovat. V patře jsou tři místnosti v jedné by mohla být kuchyně a je zde koupelna s WC před rekonstrukcí. Rekonstrukce v domě proběhly před cca. 15ti lety – tašky Bramac, okapy, plastová okna, rozvody elektřiny v mědi. Strategické umístění cca 15 min jízdy autem na okraj Prahy. Slané 14km. Volný ihned.
Číslo zakázky: 991

Cena: 3 990 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej domu v obci Vrbice u Roudnice n.L. Ústecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v obci Vrbice u Roudnice n.L.

Vhodný pro čerpání dotace na rekonstrukci – Oprav dům po babičce. Dům je umístěn v okrajové západní části obce Vrbice. Má dispozici 3+1 v přízemí, dále je možné dům rozšířit o další místnosti v podkroví a v přístavku. Stavba v horším technickém stavu se zanedbanou údržbou, vyžaduje rekonstrukci a modernizaci. Dům má pěknou polohu v klidné ulici s rodinnými domy,napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu, studna s užitkovou vodou. Plyn v přilehlé komunikaci. Celková plocha pozemku 891m2. Strategické umístění města cca 20 min jízdy autem na okraj Prahy i do Mělníka nebo Litoměřic. Roudnice 7km, Štětí 11km, Litoměřice 16km.Bus Štětí-Roudnice nad Labem, Litoměřice. Volný ihned.
Číslo zakázky: 987

Cena: 2 490 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej stavebního pozemku v obci Vrbice u Roudnice n.L. Ústecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku v obci Vrbice u Roudnice n.L.

Pozemek v okrajové západní části obce Vrbice v klidné ulici s rodinnými domy. Rovinatá, kompletně oplocená parcela pravidelného, obdélníkového tvaru. Za pozemkem je pole. Napojení na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu. Plyn v přilehlé komunikaci. Na pozemku je také studna s užitkovou vodou. Celková plocha pozemku 891m2. Na pozemku stojí stavba rodinného domu se stodolou ve stavu před kompletní rekonstrukcí nebo k demolici. Zajímavou lokalita zejména pro dobrou občanskou vybavenost s pracovními příležitostmi v místě, a právě pro dobrou dopravní dostupnost do hl.města Prahy.
Číslo zakázky: 1015

Cena: 2 490 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Pronájem kanceláře v České Lípě, bezbariérový přístup. Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem kanceláře v České Lípě, bezbariérový přístup.

Prostor je vhodný pro kancelář nebo menší provozovnu. Rozloha 5,9 m2 a WC 1,4m2.
Je umístěn v přízemí domu v centru města ul. Masná. Parkování v přilehlé ulici Zámecká. Prostor je nově zrekonstruovaný a patří k němu místnost s umyvadlem a WC. Nová okna, podlahy dlažba. Vytápění je centrální, rozvedeno radiátory do každé místnosti v domě. Volné ihned.
Číslo zakázky: 1031

Nájemné: 2 500,- Kč /měs. + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu, vratná kauce 3000,-Kč, 4 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v České Lípě. Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v České Lípě.

Volné prostory v ul. 28. října s možností parkování. Prostory se nachází v areálu objektu s ordinacemi lékařů a rehabilitace. V blízkosti je také nákupní centrum, škola. Přístupné z frekventované, hlavní silnice na viditelném místě. Před budovou je parkoviště, do budovy je bezbariérový přístup. Dříve zde byla provozovaná lékárna. Prostory jsou rozděleny na prodejnu a další místnosti, rozloha cca 100m2. Prostor je možné dle potřeby upravit. Je zde přípojka vody, umyvadla, WC, ústřední dálkové topení, elektřina a zabezpečovací systém. Okna plastová, budova je zateplená. Volné ihned.
Číslo zakázky: 984

Nájemné: 12 889,- Kč /měs. + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu 2000,-Kč/měs nebo dle dohody, vratná kauce 14 889,-Kč, provize RK 12 889,-Kč. Více informací
Pronájem bytu 2+1, 3x lodžie v České Lípě, Jižní ul. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Pronájem

Pronájem bytu 2+1, 3x lodžie v České Lípě, Jižní ul.

Byt po právě dokončené rekonstrukci v 11. patře v panelovém v ul. Jižní. Nádherný výhled. Rozloha 68m2. Nová kuchyňská linka a sporák. Koupelna je zděná. Topení ústřední dálkové. Dům má plastová okna je zateplený a má dva výtahy. Parkoviště u domu. V blízkosti škola , školka, obchody a autobusová a vlaková zastávka . Příjemné a klidné okolí. Byt je k dispozici ihned.
Číslo zakázky: 1051

Nájemné: 11 000,- Kč /měs. a zálohy 4300,-Kč pro 1 osobu + platba elektřiny, 16 000,-Kč vratná kauce, 11 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem 2+kk+L , Česká Lípa, Špičák, zařízený. Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Pronájem

Pronájem 2+kk+L , Česká Lípa, Špičák, zařízený.

Dlouhodobý pronájem krásného bytu s lodžií v ul. Východní, v 8.podlaží panelového domu. Celková rozloha 41,40m2. Byt byl kompletně velmi vkusně rekonstruovaný, má plastová okna, nové elektrorozvody, dveře, podlahy. Koupelna je zděná se sprchou a WC, vybavená pračkou. Kuchyň vybavená kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnkou. V bytě je dále k dispozici pohovka, stolek, televize, závěsné skříňky. V ložnici je vestavěná šatní skříň a dvojlůžko. Topení ústřední, dálkové. Dům je zateplený. Parkoviště je před domem. Příjemné a klidné prostředí na okraji sídliště. Byt volný ihned.
Číslo zakázky: 1050

Nájemné: 8 000,- Kč /měs. + 4800,-Kč zálohy na vodné a teplo atd. pro dvě osoby, elektřina přímo dodavateli, 15 000,-Kč vratná kauce, 8 000,- Kč provize RK Více informací
Podnájem družstevního bytu 2+kk + L, Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Pronájem

Podnájem družstevního bytu 2+kk + L, Česká Lípa.

Podnájem družstevního 2+kk + L, Česká Lípa. Dlouhodobý podnájem velmi pěkného bytu v ul. Hradecká, 11. patro panelového domu. Bezbariérový přístup. Dva výtahy. Byt s lodžií. Celková rozloha 39,70m2. V bytě je kuchyňská linka, sporák, podlahy linoleum. Okna jsou plastová. Koupelna umakartové jádro v dobrém stavu. Dům je zateplený, udržovaný a čistý. V blízkosti zastávka MHD, nákupní středisko. Příjemné a klidné prostředí. Volný ihned.
Číslo zakázky: 1042

Nájemné: 11 800,- Kč /měs. včetně záloh pro 1 osobu + platba elektřiny, 15 000,-Kč vratná kauce možno zaplatit ve dvou splátkách, 8000,-Kč provize RK Více informací
Dlouhodobý pronájem garsoniéry v centru České Lípy, velmi nízké náklady. Liberecký kraj / Garsonky / Pronájem

Dlouhodobý pronájem garsoniéry v centru České Lípy, velmi nízké náklady.

Garsoniéra po rekonstrukci je v přízemí cihlového domu v Sokolské ul.. Kuchyň s kuchyňskou linkou a malým sporákem, digestoř. Koupelna a WC zděné. Vytápění elektrickými přímotopy – byt je středový, zateplený malá spotřeba za energii pro vytápění, ohřev vody boiler – 2x denně nižší sazba za celou spotřebu elektřiny. Příjemné prostředí přímo v centru města. Byt je volný od 1.6.2024.
Číslo zakázky: 860

Nájemné: 7 500,- Kč nájemné obsahuje zálohy spotřeby vody a elektřiny jednu osobu, 13 000,-Kč vratná, 7500,-Kč provize RK Více informací

reality p3d
Renáta Petříková
Tel: +420 603 158 961, e-mail: reality(zavináč)p3d.czLogo Reality P3D
Sokolská 267, Česká Lípa
IČO 726 77 732

2009 grafika a web
www.esluzby.net

Realitní kancelář reality p3d je členem
DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR.člen DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR

Gaudens - cetrifikovaný makléř