Od 1.1.2018 je kancelář P3D nově na adrese Tržní 162, Česká Lípa

Reality / nemovitosti p3d.cz

Prodej rodinného domu v centru České Lípy, se zahradou a nebytovým prostorem v přízemí. Řadový rodinný dům vystavěný před 30ti lety. Dům prošel částečnou rekonstrukcí před 5ti lety. Více informací...

Najděte si svou nemovitost

vyberte si >>

Nenašli jste požadovanou nemovitost? Zkuste upravit výběr nemovitosti nebo se podívejte na seznam všech nabízených nemovitostí.

Prodej: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Pronájem: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

PRODEJ POZEMKU ve Volfarticích, pozemek pro bydlení i rekreaci, 632m2 Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Rezervováno - PRODEJ POZEMKU ve Volfarticích, pozemek pro bydlení i rekreaci, 632m2

PRODEJ POZEMKU ve Volfarticích, prodej stavebního pozemku pro rekreaci, k výstavbě malého domku či chaty. Pozemek o velikosti 632m2. Místo je velmi příjemné, klidné. V okolí nové rodinné domy. Pitná voda z obecního vodovodu a elektřina v blízkosti pozemku, pro odpad je možné vybudovat čističku odpadních vod, možnost dotace od obce. Pozemek je rovinatý, travnatý s krásným výhledem. V obci je občanská vybavenost, škola, školka. Autobusová zastávka v blízkosti. Česká Lípa cca 10min jízdy autem.
Číslo zakázky: 957

Cena: 650 000,- Kč cena za celý pozemek Více informací
PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU ve Volfarticích, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU ve Volfarticích,

pro výstavbu rodinného domu nebo chaty. Pozemek o velikosti 775m2. Místo je velmi příjemné, klidné. V okolí nové rodinné domy. Pitná voda z obecního vodovodu a elektřina v blízkosti pozemku, pro odpad je možné vybudovat čističku odpadních vod, možnost dotace od obce. Pozemek je rovinatý, travnatý s krásným výhledem. V obci je občanská vybavenost, škola, školka. Autobusová zastávka v blízkosti. Česká Lípa cca 10min jízdy autem.
Číslo zakázky: 951

Cena: 990 000,- Kč CENA BEZ PROVIZE A PRÁVNÍHO SERVISU Více informací
Prodej stavebního pozemku v hezké lokalitě ve  Skalici  u České Lípy. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku v hezké lokalitě ve Skalici u České Lípy.

Jedná se o pozemek velikost 407m2, ostatní plocha, vedený v územním plánu pro venkovskou zástavbu. Pozemek je z rovinatý na vyvýšeném místě, nehrozí povodně. Na pozemku je sklep, vytesaný ve skále. K pozemku vede obecní cesta. Elektřina a vodovod v blízkosti. V obci pošta, restaurace, obecní úřad, obchod, dvě školy, školka. Od pozemku cca 10min vlakové nádraží, autobusová zastávka 5min. Velmi dobré vlakové a autobusové spojení. Vzdálenost autem Česká Lípa cca 11min. , Nový Bor cca 5min. Příjemné a klidné místo.
Číslo zakázky: 931

Cena: 450 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 3+kk v České Lípě, Dubická ul..Rekonstruovaný. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+kk v České Lípě, Dubická ul..Rekonstruovaný.

Byt po kompletní rekonstrukci ve zvýšeném přízemí cihlového domu, vhodný k bydlení i jako investice. Rozloha 81m2. Koupelna je zděná s vanou a WC. Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem s novou kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem. Každý pokoj má samostatný vchod. Podlahy plovoucí. Vytápění etážové s vlastním elektrickým kotlem. Byt má plastová okna. V domě je celkem šest bytů se slušnými majiteli. Zahrada a parkoviště u domu. Centrum města 10min. chůze. Byt je k dispozici ihned.
Číslo zakázky: 959

Cena: 2 625 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
PRODEJ POZEMKU ve Volfarticích, pozemek pro bydlení i rekreaci, 1182m2 Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Rezervováno - PRODEJ POZEMKU ve Volfarticích, pozemek pro bydlení i rekreaci, 1182m2

pozemek s krásným výhledem, pro výstavbu rodinného domu nebo chaty. Pozemek o velikosti 1184m2. Místo je velmi příjemné, klidné. V okolí nové rodinné domy. Pitná voda z obecního vodovodu a elektřina v blízkosti pozemku, pro odpad je možné vybudovat čističku odpadních vod, možnost dotace od obce. Pozemek je rovinatý cca.565m2 a část cca.619m2 je svah k obecní komunikaci. V obci je občanská vybavenost, škola, školka. Autobusová zastávka v blízkosti. Česká Lípa cca 10min jízdy autem.
Číslo zakázky: 958

Cena: 1 100 000,- Kč cena za celý pozemek Více informací
Prodej domu v obci Ličenice, Úštěk. Ústecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Rezervováno - Prodej domu v obci Ličenice, Úštěk.

Prodej domu v obci Ličenice, Úštěk. Nemovitost na okraji malé, malebné vesničky s výhledem do krajiny, v chráněné krajinné oblasti k trvalému bydlení i rekreaci má dispozici 2+1 v přízemí, dále je možné dům rozšířit o místnosti v patře, a tak by vzniklo 4+1. V přízemí je prostorná chodba s dřevěným schodištěm, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou i sprchovým koutem a WC. Rekonstrukce celého přízemí proběhla před cca. 8mi lety Autobusové a vlakové spojení do České Lípy a Litoměřic. Volný ihned.
Číslo zakázky: 946

Cena: 2 200 000,- Kč včetně právního servisu a provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy, Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,

prodejní plocha 80m2 a zázemí s WC. Volné prostory přímo na náměstí T.G.Masaryka. Tři výlohy, vstup přímo z náměstí. Velmi frekventované místo. Samostatné měřidlo spotřeby elektřiny a vody. Volné ihned.
Číslo zakázky: 881

Nájemné: 15 000,- Kč + zálohy na vodu ve výši 1000,-Kč vratná kauce 15 000,-Kč, 15 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,prodejní plocha 40m2 Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,prodejní plocha 40m2

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,prodejní plocha 40m2 a zázemí s WC. Volné prostory v ulici Tržní . Dvě výlohy, vstup přímo z ulice. Velmi frekventované místo. Samostatné měřidlo spotřeby elektřiny. Volné ihned.
Číslo zakázky: 877

Nájemné: 10 000,- Kč ,vratná kauce 10 000,-Kč, 10 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem bytu 2+1 v Česká Lípa, Dubická ul..Byt po kompletní rekonstrukci Liberecký kraj / Byty 2+1 / Pronájem

Pronájem bytu 2+1 v Česká Lípa, Dubická ul..Byt po kompletní rekonstrukci

ve zvýšeném přízemí cihlového domu. Rozloha 45m2. Koupelna je zděná s vanou a WC. Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem. Jeden pokoj je průchozí. Vytápění etážové s vlastním elektrickým kotlem. Byt má plastová okna. Parkoviště u domu. Centrum města 10min. chůze. Byt je k dispozici ihned. Nájem je dlouhodobý.
Číslo zakázky: 956

Nájemné: 9 000,- Kč /měs, + zálohy vodu a elektřinu. 12 000,-Kč vratná kauce, 9 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy, ul.Hrnčířská, Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy, ul.Hrnčířská,

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy, ul.Hrnčířská, vedle Komerční banky. Komerční prostor dříve využívaný jako prodejna potravin. Lze využít i pro jinou oblast podnikání. Prostor je vytápěný centrálním ohřevem s rozvody do radiátorů. Prodejní plocha 117m2, k tomu ještě sklad a zázemí umyvadlem a WC. Vstup pro zákazníky přímo z chodníku a druhý vstup pro zásobování je v zadní části z parkoviště. Prostor na velmi frekventovaném místě, dobře viditelný. Samostatné měřidlo spotřeby elektřiny, platba přímo dodavateli elektřiny. Volné ihned.
Číslo zakázky: 948

Nájemné: 15 000,- Kč /měs. + zálohy na vodu a topení dle oblasti podnikání, vratná kauce 15 000,-Kč, 15 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v České Lípě, Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v České Lípě,

vhodných jako ordinace lékaře, kancelář nebo jiná provozovna. Volné prostory v domě nedaleko centra města s možností parkování v ulici Československé armády. Jedná se o dvě rozdělené místnosti. Každá má 16m2 . Celková rozloha 32m2. V jedné místnosti je umyvadlo. WC je společné s ostatními zaměstnanci. Vytápění je centrální, rozvedeno radiátory do každé místnost. Celý objekt je přístupný i o víkendu. Volné ihned.
Číslo zakázky: 937

Nájemné: 3 250,- Kč /měs. + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu, vratná kauce ve výši jedné měsíční platby, 5 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem 2+kk, sídliště Špičák, Česká Lípa. Dlouhodobý pronájem  bytu v ul. Dukelská, Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Pronájem

Pronájem 2+kk, sídliště Špičák, Česká Lípa. Dlouhodobý pronájem bytu v ul. Dukelská,

ve 2. podlaží panelového domu. Celková rozloha 42m2. V bytě je nová kuchyňská linka a nový elektrický sporák, v chodbě je vestavěná skříň. Koupelna je zděná. Podlahy linoleum. Okna jsou plastová. Dům má nové stoupačky, novou střechu, nový výtah.V blízkosti domu je nákupní centrum, autobusová zastávka. Dům je udržovaný a čistý. Klidná lokalita na okraji sídliště v blízkosti nemocnice. K nastěhování 1.6.2021!
Číslo zakázky: 727

Nájemné: 8 000,- Kč /měs + zálohy na spotřeby energií, 12 500,-Kč vratná kauce, 8000,-Kč provize RK Více informací

reality p3d s.r.o.
Renáta Petříková, jednatelka
Tel: +420 603 158 961, e-mail: reality(zavináč)p3d.czLogo Reality P3D
Tržní 162, Česká Lípa
IČO 287 34 203

2009 grafika a web
www.esluzby.net

Realitní kancelář reality p3d s.r.o. je členem
DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR.člen DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR

Gaudens - cetrifikovaný makléř