Od 1.1.2018 je kancelář P3D nově na adrese Tržní 162, Česká Lípa

Reality / nemovitosti p3d.cz

Prodej rodinného domu v centru České Lípy, se zahradou a nebytovým prostorem v přízemí. Řadový rodinný dům vystavěný před 30ti lety. Dům prošel částečnou rekonstrukcí před 5ti lety. Více informací...

Najděte si svou nemovitost

vyberte si >>

Nenašli jste požadovanou nemovitost? Zkuste upravit výběr nemovitosti nebo se podívejte na seznam všech nabízených nemovitostí.

Prodej: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Pronájem: Garsonky | Byty 1+1, 2+KK | Byty 2+1 | Byty 3+1, 3+KK | Byty 4+1 | Byty 5+1 | Byty větší než 5+1 | Rodinné domy | Chaty a rekreační budovy | Pozemky | Garáže | Komerční objekty

Prodej bytu 2+kk Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Prodej

Prodej bytu 2+kk Česká Lípa.

Prodej bytu 2+kk Česká Lípa.Družstevní byt 2+kk v prvním podlaží panelového domu v České Lípě, ul. Brněnská, sídliště Špičák. Anuita je splacená, úvěr dům nemá. Byt má rozlohu 41,4m2. V bytě je kuchyňská linka, sporák. Koupelna je zděná se sprchovým koutem. Podlahy linolea, okna jsou plastová. Topení dálkové, ústřední. Vhodný jako investiční byt. V blízkosti domu je nákupní centrum, autobusová zastávka, škola, školka naproti domu. Dům je zateplený, udržovaný a čistý. Příjemné a klidné prostředí. Parkování před domem. Úvěr na koupi můžeme zařídit. Volný ihned.
Číslo zakázky: 938

Cena: 1 150 000,- Kč cena obsahuje provozi RK Více informací
Prodej  stavebního pozemku pro výstavbu rodinných domů v České Lípě, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Rezervováno - Prodej stavebního pozemku pro výstavbu rodinných domů v České Lípě,

lokalita Stará Lípa. Příjezdová cesta v majetku města. Pozemek v klidné části na okraji města na rovinatém terénu s překrásným výhledem o velikosti 1100m2. Pitná voda z obecního vodovodu a přípojka elektřiny u pozemku, kanalizace v jednání, zatím je možné vybudovat septik. V okolí jsou novostavby a pole/louky. V blízkosti prochází cyklostezka. Centrum města 10minut, zastávka MHD v blízkosti.
Číslo zakázky: 934

Cena: 1 250,- Kč za m2 Více informací
Prodej bytu 2+kk+L Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Prodej

Prodej bytu 2+kk+L Česká Lípa.

V šestém podlaží panelového domu v České Lípě, ul. Jana Zrzavého, sídliště Lada. Rozloha 39,9m2. V bytě je kuchyňská linka, sporák. Koupelna udržované umakartové jádro se sprchovým koutem v dobrém stavu. Okna plastová. Vhodný jako investiční byt. Nyní je pronajímaný spolehlivému a platícímu nájemníkovi již 7 let. Pokud bude mít kupující zájem, může v nájmu dále pokračovat. Zateplený, revitalizovaný dům, udržovaný a čistý. Topení dálkové, ústřední. Měsíční náklady činí 3127,-Kč. Nesplacená anuita cca 9 000,-Kč. Úvěr na koupi můžeme zařídit.
Číslo zakázky: 932

Cena: 1 200 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej stavebního pozemku v hezké lokalitě ve  Skalici  u České Lípy. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku v hezké lokalitě ve Skalici u České Lípy.

Jedná se o pozemek velikost 407m2, ostatní plocha, vedený v územním plánu pro venkovskou zástavbu. Pozemek je z rovinatý na vyvýšeném místě, nehrozí povodně. Na pozemku je sklep, vytesaný ve skále. K pozemku vede obecní cesta. Elektřina a vodovod v blízkosti. V obci pošta, restaurace, obecní úřad, obchod, dvě školy, školka. Od pozemku cca 10min vlakové nádraží, autobusová zastávka 5min. Velmi dobré vlakové a autobusové spojení. Vzdálenost autem Česká Lípa cca 11min. , Nový Bor cca 5min. Příjemné a klidné místo.
Číslo zakázky: 931

Cena: 450 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej bytu 2+1, bezbariérový, ul. Jižní, Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Prodej

Prodej bytu 2+1, bezbariérový, ul. Jižní, Česká Lípa.

Byt v osobním vlastnictví v přízemí panelového domu na velmi příjemném a klidném místě na sídlišti Pod Holým Vrchem. Celková rozloha 55,9m2. V bytě jsou plastová okna. Výhodou bytu je velká chodba a koupelna, která je zděná. Ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Vytápění je ústřední dálkové. PENB D. Měsíční náklady bez elektřiny činí 3549,-Kč, z toho je fond oprav 1401,-Kč. Celý dům je zateplen.K bytu patří sklep. Parkoviště je před domem. V blízkosti domu je nákupní centrum,autobusová zastávka,škola,školka. Úvěr na koupi můžeme zařídit.
Číslo zakázky: 926

Cena: 1 450 000,- Kč cena včetně právního servisu a provize RK. Více informací
Prodej domu v Hostíkovicích, Českolipsko. Pozemek 6250m2 Liberecký kraj / Rodinné domy / Prodej

Prodej domu v Hostíkovicích, Českolipsko. Pozemek 6250m2

Dům se zahradou a velkou stodolou stojí o samotě a má rozlehlý pozemek 6250m2. V přízemí je vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, komora – bývalá prostorná stáj, vstup do klenutého, pískovcového sklepa a vstup na půdu. Topení lokální na tuhá paliva. V domě je rozvedena elektřina, rozvody vody v domě nejsou. Zahrada je udržovaná, rovinatá, květiny, keře, stromy, parkování, studna s užitkovou vodou. Dům nemá koupelnu, WC je chemické. Na nemovitostech nejsou dluhy ani exekuce, je možné úvěrovat koupi hypotékou, kterou pomůžeme zajistit. Volný ihned. Cena je k jednání.
Číslo zakázky: 907

Cena: 2 240 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK, cena je k jednání Více informací
Prodej stavebního pozemku Dubice Česká Lípa Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

Prodej stavebního pozemku Dubice Česká Lípa

Prodej stavebního pozemku ve Dubici na okraji České Lípy o rozloze 1382 m2.
Číslo zakázky: 820

Cena: 999 000,- Kč včetně provize a právního servisu, cena k jednání. Více informací
Prodej bytu 3+1+L v České Lípě na sídlišti Špičák. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej bytu 3+1+L v České Lípě na sídlišti Špičák.

Byt v osobním vlastnictví. Okraj sídliště, ul. R. Hrušínského. Byt prošel v tomto roce rekonstrukcí.V pokoji nová plovoucí podlaha, do dvou pokojů materiál na plovoucí podlahu k dispozici. Nové dveře, nově natřené zárubně i radiátory, rozvody elektřiny v mědi.Koupelna úplně nová,zděná.Dům je revitalizovaný, zbývá jen zateplení. Bude se zateplovat v březnu 2021, dům má na tuto investici našetřeno, zateplení bude tedy bez úvěru. Se zajištěním financování koupě rádi pomůžeme. Volný v červenci 2021.
Číslo zakázky: 939

Cena: 2 190 000,- Kč cena obsahuje právní servis a provizi RK Více informací
Prodej luxusního bytu 3+kk v centru České Lípy. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Prodej

Prodej luxusního bytu 3+kk v centru České Lípy.

v cihlovém bytovém domě ve druhém podlaží o výměře 76 m2. Je zajímavě a netypicky řešený. V bytě proběhla náročná, kompletní rekonstrukce, nyní je před finálním dokončením. Budou osazeny dveře, bude vybavený novou kuchyňskou linkou SYKORA se spotřebiči. V bytě také vestavěná skříň, nové dveře a zárubně. Byt má vinylovou podlahovou krytinu, podomítkové baterie, dotykové vypínače, LED osvětlení. Okna jsou plastová. Podlahové vytápění tepelným čerpadlem. V bytě se předpokládají velmi nízké provozní náklady.Příjemné, klidné bydlení pro náročného zájemce.
Číslo zakázky: 936

Cena: 2 850 000,- Kč cena obsahuje právní servis aprovizi RK Více informací
Prodej bytu 2+1 3xL, bezbariérový, ul. Větrná, Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Prodej

Prodej bytu 2+1 3xL, bezbariérový, ul. Větrná, Česká Lípa.

Družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví v panelovém domě na velmi příjemném a klidném místě na sídlišti Pod Holým Vrchem. Celková rozloha 62,7m2. Byt má tři lodžie, plastová okna. Výhodou bytu je velká chodba a koupelna, která je zděná a byla před 10ti lety nově rekonstruovaná. Ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Vytápění je ústřední dálkové.Celý dům je zateplen, má dva výtahy, rekonstruované vstupy, schody, schránky a chodby. K bytu patří sklep. Byt je volný ihned. Úvěr na koupi můžeme zařídit.
Číslo zakázky: 927

Cena: 1 490 000,- Kč cena obsahuje provizi RK Více informací
Prodej bytu 2+kk+L Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 1+1, 2+KK / Prodej

Prodej bytu 2+kk+L Česká Lípa.

Družstevní byt 2+kk s lodžií ve třetím podlaží panelového domu ul. Brněnská, sídliště Špičák.Rozloha 39,7m2. V bytě je kuchyňská linka, sporák. Koupelna obložené jádro se sprchovým koutem. Plovoucí podlahy. Okna jsou plastová. Vhodný jako investiční byt. Nyní je pronajímaný spolehlivé a platící nájemnici, pokud bude mít kupující zájem, může v nájmu dále pokračovat. Úvěr na koupi můžeme zařídit.
Číslo zakázky: 925

Cena: 1 200 000,- Kč cena včetně provize RK Více informací
Prodej bytu 2+1 se zahradou, Nový Bor. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Prodej

Prodej bytu 2+1 se zahradou, Nový Bor.

Jedná se o atypický byt v prvorepublikové vile, který je možné přebudovat na 3+kk. Rozloha 85m2. Byt je v osobním vlastnictví v prvním patře cihlového domu. Okna situována do zahrady, je tam klid bez rušení městským provozem. Byt v původním stavu bez rekonstrukcí. Má velkou vstupní halu a tři místnosti. Koupelnu s vanou a samostatné WC. Všechny podlahy jsou parkety. Okna jsou dřevěná, udržovaná. Vytápění wawkami. K bytu patří sklep a místo na půdě. Dům má nové stoupačky, střecha stáří 20let, je v pořádku. V domě je pouze šest bytů. PENB G. Nízké měsíční náklady. Kanalizace a vodovod obecní. Pozemek zahrady v majetku města, užívají ji majitelé bytů na základě nájemní smlouvy s městem. V blízkosti školka, obchod, restaurace, autobus. Volný ihned! Financování úvěrem pomůžeme zajistit.
Číslo zakázky: 895

Cena: 1 100 000,- Kč včetně právního servisu a provize RK Více informací
Prodej zavedené restaurace v centru České Lípy. Liberecký kraj / Komerční objekty / Prodej

Prodej zavedené restaurace v centru České Lípy.

Prodej zavedené restaurace v centru České Lípy.V přízemí domu je restaurace, kompletně vybavená kuchyň, salonek s barem, toalety pro hosty i zaměstnance, zázemí pro personál, sklad. V patře započatá rekonstrukce na vybudování několika bytů, velká terasa. Na rozlehlé půdě domu, je možné vybudovat další obytné prostory. Dům je částečně podsklepený. Nové rozvody elektřiny, vytápění plynovým kotlem. Objekt je možné ihned zprovoznit jako restauraci, která zde i v minulosti byla a dobře prosperovala. Zastavěná plocha 477m2. Skvělé místo přímo v centru města. Cena k jednání.
Číslo zakázky: 878

Cena: 4 150 000,- Kč cena včetně právního servisu a provize RK Více informací
PRODEJ ZEMĚDĚLSKÉHO POZEMKU v České Lípě,  112 893m2. Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ ZEMĚDĚLSKÉHO POZEMKU v České Lípě, 112 893m2.

Jedná se o dva sousedící pozemky v lokalitě Stará Lípa. Pozemky jsou v rovinatém terénu dohromady o velikosti 112 893m2. Pozemky jsou nyní pronajaté do r. 2020 zemědělskému družstvu.
Číslo zakázky: 850

Cena: 29,- Kč za m2 včetně právního servisu a provize RK Více informací
PRODEJ STAVEBNÍCH POZEMKŮ v České Lípě, Liberecký kraj / Pozemky / Prodej

PRODEJ STAVEBNÍCH POZEMKŮ v České Lípě,

stavební pozemky pro výstavbu rodinných domů v České Lípě, lokalita Stará Lípa. Pozemky v klidné části na okraji města na mírně svažitém terénu s překrásným výhledem o velikosti 1000m2, 1240m2 a 1009m2. Pitná voda z obecního vodovodu a elektřina u pozemku, kanalizace v jednání, zatím je možné vybudovat septik. V okolí jsou novostavby a pole/louky. V blízkosti prochází cyklostezka. Centrum města 10minut, zastávka MHD v blízkosti.
Číslo zakázky: 740

Cena: 1 200,- Kč za m2, včetně právního servisu a provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy, Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,

prodejní plocha 80m2 a zázemí s WC. Volné prostory přímo na náměstí T.G.Masaryka. Tři výlohy, vstup přímo z náměstí. Velmi frekventované místo. Samostatné měřidlo spotřeby elektřiny a vody. Volné ihned.
Číslo zakázky: 881

Nájemné: 15 000,- Kč + zálohy na vodu ve výši 1000,-Kč vratná kauce 15 000,-Kč, 15 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,prodejní plocha 40m2 Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,prodejní plocha 40m2

Pronájem nebytových prostor v centru České Lípy,prodejní plocha 40m2 a zázemí s WC. Volné prostory v ulici Tržní . Dvě výlohy, vstup přímo z ulice. Velmi frekventované místo. Samostatné měřidlo spotřeby elektřiny. Volné ihned.
Číslo zakázky: 877

Nájemné: 10 000,- Kč ,vratná kauce 10 000,-Kč, 10 000,-Kč provize RK Více informací
Dlouhodobý pronájem bytu 3+1, Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Pronájem

Dlouhodobý pronájem bytu 3+1, Česká Lípa.

Krásný byt 3+1 v cihlovém domě na sídlišti Slovanka, ul. Bendlova ve druhém nadzemním podlaží, 63,7m2. Byt je po celkové rekonstrukci, která proběhla před několika lety. Kuchyňská linka se sporákem, plastová okna. Podlahy parkety v pokojích, dlažba v chodbě, linoleum v kuchyni. Topení ústřední, dálkové. K dispozici jsou též společné prostory v suterénu. Parkování v blízkosti domu. Požadavky na nájemníky: nekuřáci bez psa. Volný koncem prosince .
Číslo zakázky: 941

Nájemné: 8 500,- Kč /měs. + zálohy 3177,-Kč pro 2 osoby + platba elektřiny, 12 000,-Kč vratná kauce, 8 500,-Kč provize RK Více informací
Podnájem 2+1 , Stráž pod Ralskem. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Pronájem

Podnájem 2+1 , Stráž pod Ralskem.

Dlouhodobý podnájem družstevního bytu v ul.Mlýnská, ve 2.podlaží panelového domu na okraji sídliště. Celková rozloha 56,4m2. Byt má plastová okna, vestavěnou šatní skříň, kuchyň s kuchyňskou linkou. Topení ústřední, dálkové. Parkoviště je před domem. V blízkosti domu je nákupní centrum , autobusové nádraží, škola, školka. Příjemné a klidné prostředí. Byt bude volný 1.11.2020.
Číslo zakázky: 940

Nájemné: 11 500,- Kč /měs pro dvě osoby, včetně záloh, na vodné a teplo, elektřinu hradí podnájemce, jednorázový poplatek družstvu 1600,-Kč, 15 000,-Kč vratná kauce, 11 500,- Kč provize RK Více informací
Pronájem nebytových prostor v České Lípě, Liberecký kraj / Komerční objekty / Pronájem

Pronájem nebytových prostor v České Lípě,

vhodných jako ordinace lékaře, kancelář nebo jiná provozovna. Volné prostory v domě nedaleko centra města s možností parkování v ulici Československé armády. Jedná se o dvě rozdělené místnosti. Každá má 16m2 . Celková rozloha 32m2. V jedné místnosti je umyvadlo. WC je společné s ostatními zaměstnanci. Vytápění je centrální, rozvedeno radiátory do každé místnost. Celý objekt je přístupný i o víkendu. Volné ihned.
Číslo zakázky: 937

Nájemné: 3 250,- Kč /měs. + zálohy na vytápění, elektřinu a vodu, vratná kauce ve výši jedné měsíční platby, 5 000,-Kč provize RK Více informací
Pronájem 2+1, Česká Lípa, centrum. Liberecký kraj / Byty 2+1 / Pronájem

Pronájem 2+1, Česká Lípa, centrum.

Dlouhodobý pronájem rekonstruovaného bytu v cihlovém domě v prvním patře. Byt má novou koupelnu a okna. Podlahy plovoucí, v koupelně a na WC je dlažba. Topení etážové. PENB G. Poloha domu v centru města, Sokolská ul. Příjemné a klidné prostředí. Byt je volný ihned.
Číslo zakázky: 923

Nájemné: 8 500,- Kč /měs. + 3 000,- Kč zálohy na vodu, topení a elektřinu, vratná kauce 12 000,-Kč, 8 500,-Kč provize RK Více informací
Pronájem bytu 3+1 s balkónem a zahradou, Česká Lípa. Liberecký kraj / Byty 3+1, 3+KK / Pronájem

Pronájem bytu 3+1 s balkónem a zahradou, Česká Lípa.

Luxusní byt 3+1 s balkónem a zahradou v domě se šesti byty v blízkosti centra, ve druhém nadzemním podlaží , 72m2. Byt je po celkové rekonstrukci,
Číslo zakázky: 684

Nájemné: 10 000,- Kč Kč/měs. + zálohy 2000,-Kč pro 2 osoby, další osoby + 300,-Kč, 12 000,-Kč vratná kauce, 10 000,-Kč provize RK Více informací
Dlouhodobý pronájem garsoniéry v Poděbradech. Středočeský kraj / Garsonky / Pronájem

Dlouhodobý pronájem garsoniéry v Poděbradech.

Zařízená garsoniéra v prvorepublikové vile v přízemí, se zahradou v klidné části Poděbrad. Velikost cca 7×5,5m. Vybavení: lednice, jídelní stůl. Židle, šatní skříně, komoda, noční stolky, lůžko. Malý kuchyňský kout. Koupelna a WC po rekonstrukci. Vytápění elektrickým kotlem, ohřev vody boiler. Možnost užívání části zahrady po vzájemné dohodě. Parkování před domem. Byt je volný ihned.
Číslo zakázky: 929

Nájemné: 8 000,- Kč /měs. jedna osoba, k tomu zálohy na vodu a elektřinu cca 1500,-Kč/měs. , 9500,-Kč vratná kauce, 8000,-Kč provize RK Více informací

reality p3d s.r.o.
Renáta Petříková, jednatelka
Tel: +420 603 158 961, e-mail: reality(zavináč)p3d.czLogo Reality P3D
Tržní 162, Česká Lípa
IČO 287 34 203

2009 grafika a web
www.esluzby.net

Realitní kancelář reality p3d s.r.o. je členem
DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR.člen DRUŽSTVA REALITNÍCH KANCELÁŘÍ ČR

Gaudens - cetrifikovaný makléř